Zprávy z Litvínova

Sportovní hala s lezeckou stěnou na Klínech: Ideální úkryt před špatným počasím a báječné sportoviště za příznivou cenu

Reklama

Klíny – Jste v partě nadšenců, která ráda hraje volejbal, nohejbal, futsal, líný tenis či streetball? A hledáte místo, kde se můžete svým sportovním aktivitám věnovat bez ohledu na počasí? A ještě přitom neutratíte žádnou závratnou částku? Jestli jste ještě nevyzkoušeli sportovní halu na Klínech, může to být ta správná volba.

Horolezecká stěna ve sportovní hale na Klínech.

Sportovní hala na Klínech, které leží deset minut jízdy autem z Litvínova, poskytuje zázemí pro kolektivní míčové sporty a lezení na umělé stěně. Můžete využít i cvičnou tenisovou stěnu. „Hodina pronájmu celé sportovní haly vyjde na čtyři sta korun. Pronájem jednoho badmintonového kurtu na hodinu přijde na polovinu této částky a za lezeckou stěnu zaplatíte sto korun za vstup" vypočítává Nikola Brunnerová ze Sport areálu Klíny.

Sportovní halu si můžete rezervovat na recepci Hotelu Emeran na telefonním čísle 727 803 833 či e-mailem na adrese hotel.emeran@kliny.cz.

Staňte se horolezci na velké umělé stěně

Jestliže nemáte s lezením na umělé stěně zkušenosti, můžete využít služeb instruktora agentury ZIMLET Klíny, který vám ve vašich začátcích pomůže a ukáže vám, jak správně a bezpečně používat lezecké vybavení a jak zdolávat lehké i obtížné cesty. Dohodnout si můžete i zcela privátní výuku pro jednu až dvě osoby.
Výuku je nutné rezervovat alespoň dva dny před požadovaným termínem na telefonním čísle 602 223 428.

Co potřebujete pro lezení na umělé stěně?

Kromě vhodného sportovního oblečení vám pro lezení na umělé stěně stačí horolezecké lano, horolezecký úvazek, sada expresek (karabin), jistící pomůcka a lezecká obuv („lezečky"). V ceně výuky je na Klínech rovněž zapůjčení potřebného vybavení. Pokud lezete sami bez instruktora, jsou nezbytné alespoň základní znalosti jištění, spouštění a bezpečného pohybu na lezecké stěně a jeho okolí.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Sport

 • 24. říjen 2016

  Most - Finálový den DRFG Mostecké ligy se odehrál o vínekdu na hřišti mostecké 11. Základní školy. V jeho rámci byly sehrány zápasy o třetí místo a zápas finálový a bylo tak rozhodnuto o letošních medailistech mosteckého malého fotbalu.

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.