Zprávy z Litvínova

OBRAZEM: Kadeřníci vytvářeli na hlavách svých modelek účesy jako z Popelky

Reklama

Litvínov - Takhle vypadá práce nejšikovnějších kadeřníků a kadeřnic. Podívejte se do naší fotogalerie. Utkali se společně ve středu v prostorách Střední odborné školy Litvínov-Hamr v 15. ročníku kadeřnické soutěže Junior. Síly se na škole měřily také v ekonomické a krejčovské soutěži.

Kadeřnická soutěž Junior 15. Foto: www.e-mostecko.cz

V krejčovské soutěži zvítězil suverénní výrobce i model Lukas Aubrecht z domácí školy. Hamerské kadeřnice a jeden kadeřník pak obsadili první tři místa svými dokonalými modely na dokonalých modelkách. Prvním místem se může pochlubit Simona Tonková, druhým Johan Aleksanyan, který již má za sebou velký úspěch z mistrovství České republiky, kde skončil na krásném 5. místě. Třetí místo pro hamerskou školu získala Nikola Stehnová. Ceny výhercům mimo jiné předávala velmi úspěšná česká kadeřnice Jana Burdová a za město Litvínov pak soutěžícím pamětní list 15. ročníku soutěže předával místostarosta Karl Linhart.


Výsledky:

15. ročník kadeřnické přehlídky Junior, letos na téma „Moderní popelka"

Účastníci:

 • SŠ obchodu a služeb Teplice
 • SŠ POHODA s.r.o. Litoměřice
 • Severočeská střední škola s. r.o. Ústí nad Labem
 • AGT SŠ technická, gastronomická a automobilní Chomutov – středisko Kadaň
 • Střední škola řemesel a služeb Děčín
 • SOŠ Litvínov – Hamr

Umístění:

 1. místo – Tonková Simona
 2. místo – Aleksanjan Johan
 3. místo – Stehnová Nikola (všichni tři jsou studenty litvínovské školy)

celkem bojovalo 15 soutěžících

Zvláštní cenu Jany Burdové získala také žákyně naší školy Simona Tonková


Krejčovská přehlídka Slet krásných čarodějnic na téma „Narozeninová párty"

Účastníci:

 • SŠ obchodu a služeb Teplice
 • AGT SŠ technická, gastronomická a automobilní Chomutov – stř. Jirkov
 • OA a SOŠ Louny
 • SOŠ Litvínov – Hamr

Umístění:

 1. místo – Lukas Aubrecht – soš Litvínov – Hamr
 2. místo – Veronika Balogová – Teplice
 3. místo – Dominika Bláhová – Louny
 4. místo – Kristýna Hőslová – Jirkov

FOTOGALERIE

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.