Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára
Archivováno

Most - Poslední květnovou neděli se Mostecká liga malé kopané přehoupla do druhé poloviny své základní části. Jako nůž máslem jí zatím procházejí Gamblers Most, kteří v prvních čtrnácti kolech ztratili pouze čtyři body. Na dostřel za nimi je tým FC Kanec, který má navíc odložený zápas k dobru. Nic tedy není rozhodnuté a liga stále víkend co víkend nabízí svá malá dramata.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

V prvním zápase tohoto kola se utkali Nostalgici a FC Gunners Most. Gunners sice opět prohráli, ale jejich porážka tentokrát nebyla tou nejvyšší a nebyla dokonce ani tou druhou nejvyšší. Gunners posunuli své maximum, když na jedenáct obdržených gólů dokázali čtyřikrát odpovědět. V týmu vítězů jednoznačně nejvíce vyčníval Marek Tvrdík (4+3). Jeho čtyři vstřelené góly dorovnal i jeho spoluhráč Radek Müller (4+1). V týmu poražených opět prokázal své fotbalové kvality Petr Stehno (2+1).

Druhé střetnutí dne absolvovali hráči Old Bridge a Gamblers Most. Gambleři zvítězili 3:11 po poločase 1:7. Titul střelce kola pro sebe uzmul jejich útočník Adam Koudelka (5+2). Hattrickem se připojil Tomáš Režný (3+2). Mezi poraženými bodovali dvakrát Pavel Klárman (1+1) a Lukáš Haspra (0+2).

V hledání střelecké produktivity pokračovalo družstvo FC Levels, které ve třetím utkání dne podlehlo Sportbaru Delta 1:10 a po třech nulách ve svých třech posledních zápasech, tak tentokrát zaznamenalo alespoň čestný úspěch. Za vítěze zaznamenali po čtyřech kanadských bodech Karel Horák (2+2), Stanislav Levý a Vít Popelka (oba 1+3). Jejich brankář Ondřej Murcko se stal gólmanem kola. Gól poražených vstřelil Jindřich Gruntorád.

V poledne na sebe narazil v té době třetí proOFFICE a druhý FC Kanec. Přes postavení v tabulce nebylo utkání nijak vyrovnané a tým FC Kanec navlékl korálek svého desátého vítězství v řadě až příliš snadno. Zvítězil 4:8 a to zejména zásluhou trojice František Tůma (4+1), Kamil Tůma (2+3) a Petr Linka (2+2). V týmu poražených dosáhli po dvou bodech Miroslav Kuželka (2+0) a Tomáš Beran (1+1).


Reklama


Nejvyrovnanější podívanou nabídlo utkání mezi Inseminátors FC a FK Mamut. Inseminátoři v něm zvítězili gólem z poslední standardní situace v poměru 5:4, přestože ještě o poločase prohrávali 2:3. Největší zásluhu na obratu zápasu má Michal Netolický (1+3). K ruce mu byli zejména Vít Hříbal (2+0) a Zdeněk Kopas (1+1). V týmu poražených pak byli nejproduktivnější Radek Valoušek (2+1) a Vladimír Holec (0+2).

Kolo uzavřelo střetnutí stále se lepšících FC Citizens proti FC Boe United. Citizens zvítězili hladce 8:4, když po poločase 5:0 v tom druhém přeci jen trochu polevili. Svou normu na jeden zápas opět naplnil Ladislav Kešner (4+3). Ze spoluhráčů jeho tempu nejlépe stačil Milan Smrž (2+2). V týmu poražených pak své dirigentské schopnosti předvedl Lukáš Hejtman, který nahrával na všechny čtyři góly Boe.

Kanadské bodování

V čele kanadského bodování se utvořila čtveřice, z které zřejmě vzejde konečný vítěz, neboť tato čtveřice má již téměř 20 bodů náskok na pátého. Čtveřici tvoří František Tůma (39+15) z Kance, který má o bod více než trojice Adam Koudelka (36+17) z Gamblers, Ladislav Kešner (33+20) ze Citizens a Stanislav Levý (29+24) ze Sportbaru Delta.

Nejlepšími střelci jsou po 14. kole František Tůma (39 gólů), Adam Koudelka (36) a Ladislav Kešner (33).

Nejlepšími nahrávači pak Stanislav Levý (24 asistencí), Ladislav Kešner (20) a Vít Popelka (18) ze Sportbaru Delta.
Nejlepším brankářům ligy stále vládne Ondřej Bíro z Gamblers Most (průměr 1,73 obdrženého gólu na zápas). Druhý je Václav Šlégr z Kance (3,31) a na třetím místě společně Ondřej Murcko ze Sportbaru Delta a Martin Zuda z proOFFICE (oba 3,45).


Více informací na www.fotbal-most.cz

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací