Neděle 24. září 2017
Svátek má Jaromír
Archivováno

Litvínov - O tom, že se nákup přes internet nemusí vyplatit se přesvědčil muž z Litvínovska. Nepříjemné překvapení mu totiž připravil dosud neznámý pachatel. Muž si přes internet objednal zboží za pět tisíc dostal jen krabici s letáky.

Po třech dnech byl kupující kontaktován ohledně doručení zásilky. Tu v ranních hodinách přijal výměnou za domluvenou částku. Po odchodu doručovatele krabici rozbalil a nestačil se divit.

Místo očekávané herní konzole v ní byly naskládané reklamní letáky. O případu nformovala policejní mluvčí Alena Bartošová s tím, ž celou věcí se nyní zabývají policisté hamerského obvodního oddělení. Případ šetří jako přečin podvodu. Po pachateli pátrají. 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

  • Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    22. 09. 2017 15:52

    Střekov – Na své si přijdou o nadcházejícím víkendu milovníci historie vlakové dopravy. Zubrnická museální železnice každoročně s příchodem podzimu o prvním víkendu zavádí parní vlak místo červeného motoráku....

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací