Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada
Archivováno

Most - Po několikáté se veřejnosti snažím prostřednictvím pořízených fotografií z hlídkové služby strážníků přiblížit běžný výkon služby městské policie v Mostě. Tentokrát z noční směny. 

Snímek z kontroly strážníků. Foto: Ilona Kozlová/MP Most

Úderem dvaadvacáté hodiny jsou na lince 156 přijímána telefonická oznámení týkající se rušení nočního klidu. V rodinném domě pod nemocnicí strážníci společně s policisty řešili obyvatele za rušení nočního klidu. Majiteli, který zrovna slavil narozeniny, postačila domluva.

Objekt napojený na pult centrální ochrany kontrolovali strážníci hned, jakmile operační dozorčí dostal alarmující signál o narušení. Objekt nebyl násilně narušen.

V rámci běžného výkonu služby dle instruktáže velitele směny provádějí strážníci městské policie kontroly zájmových míst ve městě. Jedná se např. o opuštěné objekty, kde se vyskytují závadové osoby, sportovní hala a přilehlý park, centrální hřiště či parky apodobně.

Hlídka strážníků v doprovodu služebního psa zkontrolovali objekt sportovní haly a přilehlý park. Opuštěný blok 31 městští strážníci pravidelně kontrolují v nočních hodinách stejně jako objekt bývalé sýrárny. V bloku 31 nebyly zjištěny žádné osoby, stejně jako v objektu bývalého infekčního oddělení nemocnice. V bývalé sýrárně kromě nesnesitelného zápachu, hromady odpadků a běhajících hlodavců byly zajištěny tři osoby, které strážníci po kontrole vykázali.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací