Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada
Archivováno

Litvínov - Družstvo mladších žákyň VK Litvínov se v letošní sezóně přihlásilo do krajské soutěže na trojkový i čtyřkový volejbal. Úvodní kvalifikační turnaj ve čtyřkovém volejbalu absolvovaly dívky v Žatci ve složení L. Kalendová, S. Faberová, Adéla a Lada Schmidtovy, A. Brnová, T. Posuchová, A. Burdová a L. Balounová.

Litvínovské volejbalistky.

Pro litvínovská děvčata to byl první turnaj, kde hrály ve čtyřech na hřišti o velikosti 7 x 7 m. Z šesti zápasů uhrály dvě remízy a dostaly se tak do čtvrté skupiny z pěti.

O trochu lépe se jim dařilo v soutěži trojkového volejbalu, jehož kvalifikačního turnaje pořádaného opět v Žatci se zúčastnila děvčata ve třech týmech družstvo A - A. Burdová, T. Posuchová, L. Balounová a S. Faberová; družstvo B - Adéla Lada Schmidtovy, B. Kohoutová a L. Kalendová; družstvo C – T. Loosová, N. Berková, F. Táborová, A. Němečková a M. Uhrová.

Družstvo A se třemi výhrami a dvěma remízami probojovalo do 3. skupiny. Družstvo B se dvěma výhrami a třemi remízami, díky vzájemnému zápasu s družstvem A ve finálové skupině, dostalo do 2. skupiny. Družstvo C, které bylo na takovém turnaji poprvé, nás bude reprezentovat ve 4. skupině. "Dívkám přejeme na dalších turnajích hodně úspěchů - postup do vyšších skupin nebo alespoň setrvání v těch, do nichž se probojovaly," vzkazuje dívkám tým trenérů ve složení Petra Michalcová, Martina Durinová, Alexandra Pappová a Milan Štička.

O jejich výsledcích vás budeme i nadále informovat.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací