Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Litvínov - Letos v srpnu zprovoznila Citadela, kulturní a společenské zařízení města Litvínova, venkovní posezení pro návštěvníky. Příjemná letní změna vznikla hned vedle hlavního vstupu do objektu. Otevřená bude až do pozdního podzimu.

"S myšlenkou, že tady chybí venkovní posezení, přišli zaměstnanci," říká jednatel společnosti Sportas Miroslav Otcovský. Terasa je přímo napojena na prostor Café baru, který umožňuje pořádání komorních koncertů, besed, přednášek, recitálů, vernisáží, firemních i soukromých večírků a rodinných oslav.

Terasa, jejíž kapacita je 32 osob, je při normálním provozu s obsluhou. Otevřena by měla být vždy od brzkého jara do pozdního podzimu v době od 13 do 23 hodin. "Terasa je využívaná, plní svůj účel," poznamenává Miroslav Otcovský. Před případným chladnějším počasím návštěvníky terasy ochrání podsedáky a deky.

Rozšíření Café baru do venkovního prostoru obnášelo vybourání dveří a úpravu venkovního prostoru, kde byl v minulosti záhon a ještě předtím malý bazén. Stavba přišla na 170 tisíc korun, vybavení židlemi a stolky stálo 80 tisíc korun. Náklady na vybudování terasy i nákup vybavení hradila společnost Sportas ze svého provozního rozpočtu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací