Zprávy z Litvínova

Trojice napadených dívek skončila v nemocnici

Reklama

Litvínov - V nemocnici skončila trojice dívek po údajně nočním brutálním napadení v litvínovském parku poblíž tamní polikliniky. Mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková pouze potvrdila, že případ nyní vyšetřuje státní policie s tím, že dívky nebyly zraněné. Podle zjištění redakce měly nezletilé dívky napadnout místní Romky. Slečny byly převezeny záchrannou službou do nemocnice. Zjišťujeme podrobnosti celého případu.

Ilustrační snímek ze zásahu záchranářů a strážníků v Mostě. Foto: Jan Vraný

O několik dnů později, ale kriminalisté, kteří na úřípadu pracovali zjistili, že k žádnému útoku nedošlo a slečny si vše vymyslely. Více v aktualizované reportáží ZDE.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.