Úterý 4. srpen 2020
Svátek má Dominik

Litvínov - Bez zranění se neobešla pondělní nehoda jednoho osobního automobilu na silnici mezi Mezibořím a Litvínovem. Zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.

K havárii došlo před desátou hodinou dopolední, na místo hned zamířila zdravotnická záchranná služba. Automobil pravděpodobně narazil do svahu vedle silnice. Zasahují také litvínovští profesionální hasiči, kteří zajistili automobil proti požáru. Doprava je vedena kyvadlově, záchranné práce se odehrávají v pravém jízdním pruhu ve směru z Meziboří dolů do Litvínova. Karambol se stal ve spodní části silnice před vjezdem do Litvínova.

Dorazila také dopravní policie, která se bude zabývat příčinami havárie. Silnice byla v době nehody mokrá. Na časté dopravní nehody upozorňují nové výrazné dopravní značky i svislé výstražné značení problematické zatáčky nad vodárnou.

0611nehodamezibori2

Místo nehody nad Litvínovem. Foto: Oldřich Hájek

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací