Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš

Litvínov, Horní Jiřetín - Na dva velmi vyhublé psy upozornil strážníky z Litvínova obyvatel Horního Jiřetína. Muž se prý domníval, že se jedná o týrání psů. To vyvracejí strážníci i žena, která se o psy dočasně stará.

Muž, který kontaktoval strážníky, je údajně krmil granulemi přes plot, aby neumřeli hlady. Strážníci, kteří o případu informovali v přehledu víkendových událostí, kontaktovali majitele psů. Jednalo se o fenu a psa. Podle ženy obeznámené s případem je vše trochu jinak. Majitel psů se odstěhoval, vozí jim jídlo a ona je krmí. Živení jsou dostatečně. Že nejsou týraní, nakonec potvrdili i litvínovští městští policisté.

Fena byla podle zjištění psovoda drobného vzrůstu, ale dobře živená. Pes byl vyhublý. Majitel vysvětlil, že pes je v péči veterináře a je nutné udržovat mu nižší hmotnost, aby se vzhledem ke svému zdravotnímu stavu mohl pohybovat. Strážníci vysvětlili situaci stěžovateli.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací