Zprávy z Litvínova

FOTO OD VÁS: Požár autodílny zaměstnal pět hasičských jednotek

Reklama

Litvínovsko - Pět hasičských jednotek v sobotu zápolilo s rozsáhlým požárem domu, kde se nacházela autodílna a v prvním patře krejčovská dílna poblíž Dolu Centrum na Litvínovsku. Při požáru se popálil jeden z dělníků, kterému poskytli první pomoc policisté.

 

Zraněný muž poté skončil v péči přivolané záchranné službě. Podle předběžných informací začala hořet autodílna, ve které shořel osobní automobil. Hasiči při požáru vynesli z dlny několik desítek kanystrů s vysoce hořlavou látkou. Na místě zasahovali také profesionální hasiči z Mostu, kteří místo prohledávali termokamerou a zjišťovali případná další ohniska. 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.