Zprávy z Litvínova

OPRAVDU SE STALO: Opilec vykonal potřebu přímo mezi regály večerky

Reklama

Litvínov - Neuveřitelý případ řešila hlídka litvínovských strážníků. Přímo mezi regály ve vietnamské večerce vykonal potřebu opilý vandal, který navíc rozhazoval zboží po prodejně a byl agresivní. Šokovaný prodavač proto na pomoc přivolal litvínovské strážníky. O kuriozním incidentu informuje šéf litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Ilustrační snímek služebního vozu litvínovských strážníků. Foto: Jan Vraný

Opilec se po vykonání velké potřeby navíc se obořil na prodavače, rozhazoval zboží po prodejně a choval se velmi agresivně. Nakonec z prodejny utekl. "Muže ale podle popisu objevila obsluha kamerového systému. Pro opilce a agresora si strážníci dojeli do Valdštejnské ulice," uvedl Urban. Opilec se posléze přiznal ke všemu, co v prodejně prováděl. Za své chování zaplatil pokutu.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.