23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Horní Jiřetín - V pondělí večer policisté na linku 158 přijali oznámení o vloupání do bytu v Horním Jiřetíně. Podle všeho se tam ještě měli nacházet pachatelé. A ukryli se před policisty na toaletě.

Na místo okamžitě vyjeli policisté litvínovské hlídkové služby a hamerského obvodního oddělení. Po chvíli tam dorazili také litvínovští strážníci. Hlídky vstoupily do bytu, kde se měly nacházet dvě osoby. Zároveň strážci zákona jistili budovu kvůli případnému útěku pachatelů z okna. Prohlídkou bytu byli nalezeni dva podezřelí, muž a žena.

Ti se schovávali na toaletě. Muž se pokusil o útěk, tak ho policista spolu se strážníkem zpacifikovali. Žena policejní výzvu uposlechla a nechala se bez problémů zadržet. Podezřelá dvojice potom putovala spolu s policisty na služebnu.

"Tam je čekal krátkodobý pobyt v cele. Neminulo je ani obvinění z trestného činu porušování domovní svobody. To si převzali z rukou policejního komisaře. Stíháni jsou na svobodě. Na případu policie i nadále pracuje," vysvětlila mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.