23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Litvínov - Úřednici litvínovské radnice jedoucí na kole v Novém Záluží okradl ve středu jednadvacetiletý cyklista. Z nosiče ženě ukradl kabelku a i s lupem ujel.

Okradená úřednice se obrátila na litvínovské strážníky s tím, že když projížděla v ranních hodinách v Novém Záluží, projížděla kolem mladého muže, který seděl u bicyklu a popíjel limonádu u přemostění vedle altánku. Poté ale nasedl na kolo a ženě vytrhl z nosiče kabelku, kterou měla pérkem přichycenou k rámu kola. O případu informoval agenturu JV PRESS zástupce velitele Městské policie Litvínov Karel Šefl.

Spolu s koženou kabelkou v hodnotě 3000 korun zloděj odcizil i peněženku s hotovostí 3 500 korun, dvoje brýle za 11 000 korun, dva roky starý mobilní telefon a čipovou kartu na úřad. V kabelce žena měla také kíče od svého rodinného domu a triko.

O půl hodiny od přepadení ženy se strážníkům podle popisu podařilo zadržet v Gluckově ulici podezřelého mladého cyklistu. Mladík nemohl prokázat svou totožnost a navíc se bránil předvedení. Skončil proto s pouty na rukou na policejní služebně. 

Strážníci podezřelého muže předali státním policistům, kteří celou věc dořeší.

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.