Zprávy z Litvínova

AKTUÁLNĚ: Strážníci zadrželi podezřelého cyklistu, který měl okrást úřednici na kole

Reklama

Litvínov - Úřednici litvínovské radnice jedoucí na kole v Novém Záluží okradl ve středu jednadvacetiletý cyklista. Z nosiče ženě ukradl kabelku a i s lupem ujel.

Okradená úřednice se obrátila na litvínovské strážníky s tím, že když projížděla v ranních hodinách v Novém Záluží, projížděla kolem mladého muže, který seděl u bicyklu a popíjel limonádu u přemostění vedle altánku. Poté ale nasedl na kolo a ženě vytrhl z nosiče kabelku, kterou měla pérkem přichycenou k rámu kola. O případu informoval agenturu JV PRESS zástupce velitele Městské policie Litvínov Karel Šefl.

Spolu s koženou kabelkou v hodnotě 3000 korun zloděj odcizil i peněženku s hotovostí 3 500 korun, dvoje brýle za 11 000 korun, dva roky starý mobilní telefon a čipovou kartu na úřad. V kabelce žena měla také kíče od svého rodinného domu a triko.

O půl hodiny od přepadení ženy se strážníkům podle popisu podařilo zadržet v Gluckově ulici podezřelého mladého cyklistu. Mladík nemohl prokázat svou totožnost a navíc se bránil předvedení. Skončil proto s pouty na rukou na policejní služebně. 

Strážníci podezřelého muže předali státním policistům, kteří celou věc dořeší.

 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

 • 17. říjen 2016

  Mostecko - Sobotní první semifinálové zápasy a nedělní odvety poslaly do letošního finále DRFG Mostecké ligy první a druhý tým základní části, tedy Gamblers Most a FC Jeptišky. Byť oba týmy vzhledem ke svým výsledkům v základní části platily za favority, přesto si před víkendem nemohly být postupem jisty. V rolích vyzyvatelů se jim totiž postavila silná mužstva Hospoda ULITA a GMS Most.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.