Zprávy z Litvínova

Opravy Alešovy ulice se protahují. A nikdo tam nepracuje

Reklama

Litvínov - Rekonstrukce komunikace v Alešově ulici v Litvínově se prodlouží. Mohou za to prodlevy v práci vodařů, kteří tam opravují kanalizaci a vodovod. V neděli před polednem bylo staveniště prázdné, práce nepokračovaly ani tento den.

Podle radnice došlo k prodlevě ze strany Severočeské vodárenské společnosti z technologických důvodů. Kanalizace bude dokončena do 20. září 2015 a vodovod do 30. září 2015, následně budou pokračovat práce na větvi kanalizace směrem k ulici Podkrušnohorská.

"Město Litvínov v návaznosti na kolizi s výše uvedenou stavbou nemůže dále pokračovat v rekonstrukci komunikací a zpevněných ploch." uvedla Eva Rambousková z odboru investic a regionálního rozvoje litvínovské radnice.

Staveniště bylo městem zhotoviteli předáno letos 22. července a původní termín dokončení byl stanoven na 11. října 2015. "Vzhledem k pohybu těžké mechanizace vodárenské společnosti nelze v ulici Alešova pokračovat s opravou komunikace," dodala Eva Rambousková.

Po jednání se stavební společností STRABAG byl prodloužen termín rekonstrukce komunikací a zpevněných ploch do konce listopadu.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. červenec 2016

  Litvínov - Hlídka litvínovských strážníků vyjížděla v nočních hodinách do areálu skate parku, kam je přivolal tamní správce. Chtěl totiž vyhodit trojici mužů, která nereagovala a na místě zůstávala i přes zákaz vstupu. Dva muži mohli prokázat svou totožnost, a tak byli z areálu pouze vykázáni.

 • 27. červenec 2016

  Litvínov - Doslova jako strážní andělé působí hlídky litvínovské městské policie, které se totiž často setkávají se situací, kdy na jejich zásahu závisí lidský život. Zejména v letních měsících, kdy extrémní teploty ohrožují hlavně starší a nemocné obyvatele a návštěvníky Litvínova. 

 • 27. červenec 2016

  Litvínov - Ujíždět od dopravní nehody v Kopistské ulici se nevyplatilo řidičce, která jela v modrém Sedanu. Právě po tomto automobilu vyhlásili státní policisté kvůli nehodě pátrání a obrátili se s prosbou o spolupráci i na litvínovské strážníky. 

Sport

Co se chystá

 • 29. červenec 2016

  Ústecko – Milada Burger, Vodní hrátky, Flyboard show, to všechno čeká v sobotu 30. července na návštěvníky Jezera Milada. Na zatopené zbytkové jámě bývalého povrchového dolu Chabařovice proběhne druhý ročník akce Léto na Miladě.

 • 26. červenec 2016

  Kadaň - Již 24. ročník tradiční historické slavnosti je zde už za měsíc! Přijďte si připomenout návštěvu římského císaře a českého krále Karla IV. v Kadani v roce 1367!

 • 26. červenec 2016

  Most - V pořadí již 8. Malířské sympozium Benedikt Most se uskuteční od 3. do 10. srpna v areálu mosteckého Benediktu. "Od tohoto ročníku se role starších malířů posouvá do role mentorů, kteří povedou kurzy malby pro veřejnost," říká mluvčí města Alena Sedláčková.

 • 24. červenec 2016

  Most - Pohled do miniaturního světa pavouků a mravenců nabízí až do 25. září výstava Malí velcí zabijáci v Oblastním muzeu v Mostě. Na velkoformátových fotografiích fotografa a entomologa Pavla Krásenského se seznámíte s druhy pavouků a mravenců, které žijí v Mostě a jeho nejbližším okolí.

 • 24. červenec 2016

  Most -  Milovníci folkové hudby si v létě opět přijdou na své. Folkový Most se tentokrát uskuteční v neděli 31. července od 13 hodin. Po loňském ročníku, který se konal na 1. náměstí, se vrací zpět do areálu děkanského kostela Nanebevzetí Panny Marie. Informuje o tom mluvčí ěmsta Alena Sedláčková.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.