Zprávy z Litvínova

Za odhozený nábytek plný štěnic u popelnic zaplatila žena pokutu

Reklama

Litvínov - Obsluha kamerového systému litvínovských strážníků si na monitoru operačního střediska všimla ženy, která v Holešovické ulici v Litvínově odkládala u popelnic použitou sedací soupravu. Strážníkům se pak žena snažila vysvětlit, že nábytek už doma nechce, protože je prý plný štěnic. Sedací soupravu musela od kontejneru odklidit a zaplatit blokovou pokutu. Vysvětlil šéf litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

 

Ilustrační snímek černí skládky z vyhozeného použitého nábytku. Foto: Jan Vraný

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.