21. února 2017 Svátek má Lenka

Litvínov - Tak tomu se říká "dobře" odvedená práce. Firma, která v Litvínově prováděla dopravní značení v opravené Smetanově ulici, zaměstnává zřejmě negramoty. Ti popletli v nápisech na silnici písmenka. Radnice si jejich práci nepřebrala a chce oprávněně nápravu.

Dopravní značení prováděla firma Renata Neprašová, dopravní značení Kutná Hora s.r.o. "Můžeme občany ujistit, že odbor investic a regionálního rozvoje takto odvedenou práci nepřebral a že jedná s dodavatelem o předělání dopravního značení," sdělil místostarosta Karel Linhart.

A budou následovat další úpravy: "Dále bude upravena šipka směřující ze Smetanovy ulice  do tramvajového pásu, která je sice dle dopravní vyhlášky správně, ale věcně může řidiče zmást. Zůstane zde pouze jedna šipka, naznačující  odbočení doleva," popsala situaci Margita Chalásová z litvínovské radnice.

Křižovatka Smetanova - Tržní - Jiráskova - 9. května je dopravně nejsložitější v celém Litvínově. Nové dopravní značení má zpřehlednit nájezdy do křižovatky.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.