Zprávy z Litvínova

VIDEO: Strážníci zadrželi pachatele ve vykradeném autě

Reklama

Litvínov - Přímo při vloupání do zaparkovaného automobilu u Hotelového domu v Litvínově zadržela hlídka strážníků podezřelého muže, a to na místě spolujezdce uvnitř vozu.

Při pochůzce Zámeckým parkem si dvacet minut po půlnoci strážníci všimli podezřelého chování muže sedícího na místě spolujezdce v zaparkované felicii.

Operační dozorčí Městské policie v Litvínově Jaromír Šudoma řekl, že se hlídka proto rozhodla muže zkontrolovat. Ten nejprve tvrdil, že automobil je jeho. Posléze říkal, že felicii mu půjčil kamarád. Klíčky ani doklady od vozu ale nemohl ukázat. Navíc si strážníci všimli vypáčených dveří u spolujezdce.

Mezitím podle registrační značky vozu zjistili totožnost pravého majitele auta z Hotelového domu. "Přijel jsem domů kolem jedenácté večer. Musel si mě vyčíhat. Toho člověka jsem v životě neviděl a auto jsem mu nikdy nepůjčil," řekl policistům majitel auta. 

Zloděj po vypáčení dveří prohledal vnitřek auta a patrně měl v úmyslu odcizit autorádio. "Jak to, že rádio hraje? Když jsem odcházel, tak jsem panel dal do palubní skříňky. Asi chtěl vyzkoušet, jestli hraje a pak ho ukrást," řekl na adresu zloděje majitel vozu. V zájmu objektivity nutno podotknout, že  v tomo případě se krádeže dopustil "bílý" muž, který okradl Roma.

Podobným způsobem vniknutí do zaparkovaného auta policisté jen za minulý týden v Litvínově zaznamenali hned několik případů. Kriminalisté proto nyní budou zjišťovat, jestli stejný pachatel nemá na svědomí i další vykradená auta v okolí. 

VIDEOREPORTÁŽ ZE ZADRŽENÍ PACHATELE:

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

 • 22. říjen 2016

  Litvínovsko - Hned dvakrát zaměstnal během pár hodin litvínovské strážníky a především pak záchranáře devětadvacetiletý muž z Litvínova. Po skoku z okna svého bytu ve druhém patře skončil v těžkém zranění na traumatologii ústecké nemocnice. Potvrdil to mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník. 

 • 22. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Vzlet vrtulníku letecké záchranné služby nesoucí název "Barča" si v sobotu vyžádala srdeční slabost, která postihla muže z Horního Jiřetína. Ten zkolaboval ve svém domě a na místo vedle sanitky byl nakonec povolán i vrtulník. Potvrdil to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.