23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Meziboří - Z porušování domovní svobody se zpovídá šestavdacetiletý muž z Litvínova. Podle policistů neoprávněně vnikl a setrval v bytě bývalé přítelkyně. Na triku má mít i ničení jejích osobních věcí.

Žena po návratu domů v bytě v Meziboří našla doslova spoušť. "Dílem mladého Litvínovana mělo být roztrhání většího množství oblečení. Údajně byly zničeny několikery plavky, trička, kraťasy a další věci," popsala řádění muže mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová s tím, že žena navíc zjistila nalití Sava do pračky.

"Díky tomu bylo znehodnoceno vyprané prádlo. Hodnota zničených oděvů byla vyčíslena na dva tisíce korun. Poslední kapkou bylo rozbití mobilu. K tomu mělo dojít před několika dny v bytě poškozené. Bývalý přítel měl ženě z kapsy kalhot vytáhnout telefon, ve kterém si zřejmě chtěl prohlédnout obsah. Nepovedlo se a mobil tedy vrátil. To se mělo stát před bytem ženy," uvedla Bartošová. Náhle měl muž bývalou přítelkyni „dostrkat" do bytu, kde jí měl vytrhnout telefon a praštit s ním o zeď. Potom odešel. Rozbitím přístroje vznikla škoda jeden tisíc korun. Policie případ šetří ve zkráceném přípravném řízení, muž si už převzal sdělení podezření.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.