Čtvrtek 17. červen 2021
Svátek má Adolf

Litvínov - V plném rozsahu začnou v pondělí 28. května stavební práce v druhé etapě rekonstrukce Tylovy ulice v Litvínově. Bude to znamenat značné omezení pro místní obyvatele a řidiče.

Práce související s prováděním stavebních úprav komunikací a venkovního osvětlení začaly už na konci loňského roku. Nyní se město Litvínov dostává do druhé etapy. 

Stavební práce započnou v plném rozsahu ode dne 28. května 2018 za úplné uzavírky provozu, přičemž zbývající zprovozněné úseky budou obousměrné. "Jak již bylo zmíněno stavba probíhá etapově a z těchto důvodů budou případná omezení upravována operativně. V koordinaci s touto akcí započne v těchto dnech Tepelné hospodářství Litvínov s r.o. provádět i postupnou výměnu teplovodního potrubí," uvádí v oznámení město Litvínov.

Po dobu stavebních prací žádáme radnice obyvatele o trpělivost a shovívavost. "Věříme, že po dokončení těchto akcí se zvýší i komfort vašeho bydlení," oznamuje Litvínov.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací