Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Litvínov - Děti házely kameny na silnici na okraji Litvínova. Řidiči to oznámili městské policii. Na Mostecku jde v poslední době už o několikátý případ.

Řidiči litvínovským strážníkům oznámili, že z mostu u Lidlu hází děti kameny na projíždějící auta. Na mostě strážníci zastihli tři děti z UNO. Všechny tři předali zákonným zástupcům. Případ budou dál řešit sociální pracovníci.

Náhodný chodec oznámil strážníkům litvínovské městské policie, že v ulici Podkrušnohorská v Janově skupina dětí hází kameny na projíždějící vozidla. To se stalo v únoru. Jeden šofér tehdejší útok odnesl proraženou olejovou vanou, další řidička měla rozbité čelní sklo.

V březnu se stal terčem útoku vůz tramvaje poblíž mosteckého bloku sto. Nikdo nebyl zraněný, tramvaj to ale vyřadilo z provozu kvůli rozbitému oknu. Dopravní podnik upozornil v minulých dnech také na neustávající hloupou legraci, kdy pravděpodobně děti pokládají kameny na tramvajové koleje.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací