22. února 2017 Svátek má Petr

Litvínovsko - Mladík kradl i počmáral fasády na více než deseti budov v Litvínově a Meziboří. Nyní mu za skutky hrozí až dvouleté vězení. 

Škodu téměř 170 tisíc korun měl způsobit 22letý mladík z Litvínova. Podle policistů má na triku hned několik skutků z přelomu července a srpna. Viní ho z krádeže motorky a horského kola a také ze sprejerství.

"Motocykl měl zcizit na parkovišti v Litvínově. Dlouho se ale nepovozil, na Teplicku měl dopravní nehodu. Poškozený si hodnotu motorky vyčíslil na 35 tisíc korun. Dalšího počinu se měl dopustit také v Litvínově, kde si ve výloze prodejny v noci vyhlédl horské kolo. Podle svých slov po vloupání na bicykl nasedl a ujel. Vozítko potom údajně prodal za 10 tisíc korun. Hodnota kola však byla téměř 24 tisíc. Poničení výlohy se dostalo na 10 tisíc korun," informovala o tom mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová. 

Ke krádežím zloději policisté ještě přičetli posprejování více než deseti fasád budov v Litvínově a Meziboří. Kreativita mladého Litvínovana byla oceněna na 100 tisíc korun. V těchto dnech mladík skončil na policii, kde mu policejní komisař předal sdělení obvinění z trestných činů neoprávněné užívání cizí věci, krádež vloupáním a poškození cizí věci. Pokud stane před soudem, hrozí mu za to dvouleté vězení. Policie na případu nadále pracuje.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.