Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Horní Jiřetín -  Zbytečně se vyhrotil případ, ke kterému vyjížděli litvínovští strážníci do Horního Jiřetína. Skončil nasazenými pouty.

Strážníky přivolal muž z Horního Jiřetína, na jehož zahradu se opakovaně zabíhala fenka jiného obyvatele Horního Jiřetína. Muž několikrát fenku vrátil domů, ale opakování situace už dál nechtěl řešit. Po příjezdu strážníků se na místo dostavil majitel zaběhnutého psa. Strážníkům řekl, že má fenku z útulku a dál už ji nechce.

Strážníci mu za opakované nedostatečné zajištění psa udělili pokutu. Tu muž sice zaplatil, odmítl se ale prokázat občanským průkazem. Strážníkům pak tvrdil, že nezaplatil pokutu, ale dal jim úplatek.

Nakonec strážníkům svůj občanský průkaz dal, z místa ale ujel. Nezastavil, ani když se za ním strážníci rozjeli s výstražnými světly. Muže dostihli, když vystupoval z auta. Odmítl setrvat na místě, tak mu byla nasazena pouta.

Opětovně mu strážníci vysvětlili jeho přestupek a důvod, proč mu byla udělena pokuta. Tentokrát to už muž uznal, pokutu zaplatil.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací