Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja

Litvínov – K požáru domu v litvínovské Tržní ulici vyjížděly ve středu ráno dvě jednotky hasičů. Podle lidí bylo otázkou času, kdy se tam něco podobného stane.

Dům je podle oslovených sousedů trvale neobydlený. Přední dveře jsou uzavřené, zadním vchodem lze ale běžně procházet. Nyní jsou na místě vyražená okna, cítit je spálenina. „Hořel odpad v přízemní místnosti domu,“ uvedl k zásahu mluvčí hasičů v Ústeckém kraji Lukáš Marvan.

Hustý dým přikryl v ranní mlze část města. Požár hasiči dostali pod kontrolu po sedmé hodině, o necelou hodinku později byl zcela zlikvidován. Hasiči místnost vyklidili a odvětrali. U domu zůstává před desátou dopolední dobrovolná jednotka hasičů a policisté, ulice je již normálně průjezdná.

V domě se prý scházejí lidé, kteří mají velmi blízko k drogám. „Na černo tam bydlí fekty. Ani bych se nedivila, kdyby se tam „něco dobrého“ vařilo. Aspoň podle toho, co tam zadním vchodem chodí za návštěvy,“ uvádí k situaci jedna z Litvínovanek. „Je to dům plný feťáků,“ míní další.

A potvrzují to svědectví dalších lidí v diskuzích na sociální síti.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací