Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Litvínov

Dnes

Litvínov - Na rybníku Oprám u Litvínova proběhlo taktické cvičení likvidace ropné skvrny na vodní hladině pomocí prostředků chemické a technické služby.

Litvínov - Zaměstnanci psího útulku v Litvínově po prázdninách pokračují s odchytem toulavých koček. Ty následně budou kastrovány. Aktuálně o tom informuje Městská policie Litvínov.

Litvínov - Největší česká petrochemická společnost ORLEN Unipetrol uvedla do provozu zcela novou jednotku na výrobu produktu s názvem dicyklopentadien, kterým rozšíří své produktové portfolio. Tento kapalný uhlovodík nazývaný zkra...

Duchcov - Žena z Duchcova přišla při pokusu o prodání sušených hub přes inzertní portál o 100 tisíc korun. Podvodník využil její důvěřivosti a poslal jí falešný odkaz na zásilkovou službu.

Meziboří - Park s odpočinkovými místy, lávkami, možná místo pro koupání a vyhlídková věž. Tak by mohlo v budoucnosti vypadat místo, kde je nyní stará vodní nádrže vedle sjezdovky na Meziboří.

Litvínov - V Litvínově se konala Svatomichaelská slavnost. Lidé mohli sledovat program na náměstí, ale i v Zámeckém parku, v kostele a na zámku. Ve městě pod Krušnými horami jde o tradiční zářijovou akci.

Meziboří - Město Meziboří pracuje na projektu revitalizace prostoru před základní školou. Na své facebookové stránce radnice ukázala vizualizace možné proměny.

Litvínov – U nejrůznějších případů v minulých dnech zasahovali strážníci litvínovské městské policie. Toto jsou některé z nich, o kterých informovali.

Litvínov - Do Meziboří vyjeli strážníci litvínovské městské policie, policisté i zdravotnická záchranná služba kvůli muži, který vyhrožoval sebevraždou.

Litvínov – V Litvínově se ve středu konala hlavní část Svatomichaelské slavnosti. Lidé sledovali program na podiu na náměstí, další jeho část se odehrávala v Zámeckém parku, kostele i na zámku.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist