Úterý 28. březen 2023
Svátek má Soňa
Archivováno

Most - Eva Onuščáková, pracovnice Denního dětského rehabilitačního stacionáře byla odbornou porotou vybrána do finále oceněných pracovníků v rámci Národní ceny sociálních služeb – Pečovatelky roku 2016. Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 15. listopadu na Novoměstské radnici v Praze.


2010evaonuscakovaPracovnice MSSS v Mostě Eva Onuščáková

Do soutěže byla nominována nadřízenými za mimořádně aktivní přístup k dětem, pozitivní ladění, empatii, ochotě pomáhat všem potřebným. Během dlouholeté práce v sociálních službách byla vždy nadšenou a obětavou pracovnicí, která nehleděla na čas a snažila se každému pomáhat.

Svou profesní kariéru začínala v Klokánku v Praze, kde pečovala o několik dětí, kterým poskytovala lásku a pocit bezpečí. Nakonec do pěstounské péče přijala 2 děti, které se staly součástí její rodiny. Další její kroky vedly do domova pro seniory, kde se snažila zpříjemnit každý společně prožitý den všem přítomným seniorům, a také svým kolegyním. Nyní již přes rok pracuje s dětmi se zdravotním znevýhodněním v Denním dětském rehabilitačním stacionáři v Mostě.

S týmem dalších pracovníků napomáhá k prožívání šťastných chvil docházejících dětí.
Naši oceněnou finalistku můžete ještě podpořit v internetovém hlasování k zisku Ceny veřejnosti.
Hlasování probíhá od 21. – 31. října 2016 na www.pecovatelkaroku.cz

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist