25. února 2017 Svátek má Liliana

Chanov - Chanovská mládež se konečně dočkala zbrusu nového víceúčelového hřiště. V pátek dopoledne nejmodernější hřiště na Mostecku předali do užívání chanovským dětem zástupci města.

I přes nevlídné počasí nezabránilo tamní mládeži ke slavnostnímu nástupu a došlo i na mini fotbalové utkání. Fotbalové hřiště totiž budou využívat především hráči FK Cahnov Avr. 

"Určitě jsme za nové hřiště moc rádi a chtěli bychom moc poděkovat městu a všem co se přičinili k výstavbě víceúčelového hřiště.  Naši hráči slaví úspěch, jak žáci tak i přípravka jsou na druhém místě. Dorost nám dělal velkou radost, ale bohužel z finančních důvodů jsme činnost dorostu museli pozastavit, ale v příští sezóně bychom v úspěchu dorostu chtěli pokračovat," vysvětlil Petr Bažo z FK Cahnov Avr.

V rámci slavnostního zprovoznění hřiště vystoupila Chválící kapela Apoštolské církve Most, ktrá s chanovskými fotbalisty spolupracuje a občerstvní pro přítomné zjistila mostecká firma Maso a uzeniny Ježek. 

Výstavba nového hřiště ale před časem rozdělila Mostečany na dva tábory. Mnozí z nich především na sociální síti negativně hodnostili postup města, které nechalo pr chanovskou mládež postavit hřiště za více než šest milionů korun. Odpůrci totiž tvrdili, že do Chanova je tak vysoká investice zcela zbytečná a peníze vyjdou naprázdno.

Naopak samotní Romové a především pak sportovci z FK Chanov Avr přístup města chválí a slibují, že si hřiště budou udržovat a navíc dokáží, že si jeho výstavbu opravdu zaslouží a to i dobrými sportovními výsledky. Navíc každý člen a hráč FK Chanov Avr může trénovat a hrát pouze pokud nemá ve škole žádnou absenci a učí se dobře. V opačném případě si takový fotbalista prý ani nekopne! 

VIDEOREPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO ZPROVOZNĚNÍ HŘIŠTĚ: 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.