Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Marian
Sobota 25. březen 2017

Chanov - Chanovská mládež se konečně dočkala zbrusu nového víceúčelového hřiště. V pátek dopoledne nejmodernější hřiště na Mostecku předali do užívání chanovským dětem zástupci města.

I přes nevlídné počasí nezabránilo tamní mládeži ke slavnostnímu nástupu a došlo i na mini fotbalové utkání. Fotbalové hřiště totiž budou využívat především hráči FK Cahnov Avr. 

"Určitě jsme za nové hřiště moc rádi a chtěli bychom moc poděkovat městu a všem co se přičinili k výstavbě víceúčelového hřiště.  Naši hráči slaví úspěch, jak žáci tak i přípravka jsou na druhém místě. Dorost nám dělal velkou radost, ale bohužel z finančních důvodů jsme činnost dorostu museli pozastavit, ale v příští sezóně bychom v úspěchu dorostu chtěli pokračovat," vysvětlil Petr Bažo z FK Cahnov Avr.

V rámci slavnostního zprovoznění hřiště vystoupila Chválící kapela Apoštolské církve Most, ktrá s chanovskými fotbalisty spolupracuje a občerstvní pro přítomné zjistila mostecká firma Maso a uzeniny Ježek. 

Výstavba nového hřiště ale před časem rozdělila Mostečany na dva tábory. Mnozí z nich především na sociální síti negativně hodnostili postup města, které nechalo pr chanovskou mládež postavit hřiště za více než šest milionů korun. Odpůrci totiž tvrdili, že do Chanova je tak vysoká investice zcela zbytečná a peníze vyjdou naprázdno.

Naopak samotní Romové a především pak sportovci z FK Chanov Avr přístup města chválí a slibují, že si hřiště budou udržovat a navíc dokáží, že si jeho výstavbu opravdu zaslouží a to i dobrými sportovními výsledky. Navíc každý člen a hráč FK Chanov Avr může trénovat a hrát pouze pokud nemá ve škole žádnou absenci a učí se dobře. V opačném případě si takový fotbalista prý ani nekopne! 

VIDEOREPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO ZPROVOZNĚNÍ HŘIŠTĚ: 

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Chanov - Chanovská mládež se konečně dočkala zbrusu nového víceúčelového hřiště. V pátek dopoledne nejmodernější hřiště na Mostecku předali do užívání chanovským dětem zástupci města. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); I přes nevlídné počasí nezabránilo tamní mládeži ke slavnostnímu nástupu a došlo i na mini fotbalové utkání. Fotbalové hřiště totiž budou využívat především hráči FK Cahnov Avr.  Určitě jsme za nové hřiště moc rádi a chtěli bychom moc poděkovat městu a všem co se přičinili k výstavbě víceúčelového hřiště.  Naši hráči slaví úspěch, jak žáci tak i přípravka jsou na druhém místě. Dorost nám dělal velkou radost, ale bohužel z finančních důvodů jsme činnost dorostu museli pozastavit, ale v příští sezóně bychom v úspěchu dorostu chtěli pokračovat, vysvětlil Petr Bažo z FK Cahnov Avr. V rámci slavnostního zprovoznění hřiště vystoupila Chválící kapela Apoštolské církve Most, ktrá s chanovskými fotbalisty spolupracuje a občerstvní pro přítomné zjistila mostecká firma Maso a uzeniny Ježek.  Výstavba nového hřiště ale před časem rozdělila Mostečany na dva tábory. Mnozí z nich především na sociální síti negativně hodnostili postup města, které nechalo pr chanovskou mládež postavit hřiště za více než šest milionů korun. Odpůrci totiž tvrdili, že do Chanova je tak vysoká investice zcela zbytečná a peníze vyjdou naprázdno. Naopak samotní Romové a především pak sportovci z FK Chanov Avr přístup města chválí a slibují, že si hřiště budou udržovat a navíc dokáží, že si jeho výstavbu opravdu zaslouží a to i dobrými sportovními výsledky. Navíc každý člen a hráč FK Chanov Avr může trénovat a hrát pouze pokud nemá ve škole žádnou absenci a učí se dobře. V opačném případě si takový fotbalista prý ani nekopne!  VIDEOREPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO ZPROVOZNĚNÍ HŘIŠTĚ:  var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak4e401259e9a76056e3fac1a243a54630).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy4e401259e9a76056e3fac1a243a54630 = honza.vrany + @; addy4e401259e9a76056e3fac1a243a54630 = addy4e401259e9a76056e3fac1a243a54630 + seznam + . + cz; var addy_text4e401259e9a76056e3fac1a243a54630 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloak4e401259e9a76056e3fac1a243a54630).innerHTML += +addy_text4e401259e9a76056e3fac1a243a54630+; Více od autoraDOBRÁ PRÁCE: Hasiči Pasec zachránili ze stromu promrzlou kočkuDobrovolní hasiči z Braňan mají svůj slavnostní praporAKTUALIZUJEME: Kriminalistům se ozvaly již na dvě desítky lidí, ohledně informací k pohřešované školačce. Ta je stále nezvěstnáZlodějka ukryla kradené drogistické zboží do kočárku s miminkemVandal poničil několik zaparkovaných aut a vyzval strážníka na pěstní souboj GSpeech

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×