Zprávy z Mostu

VIDEO: Chanovská mládež se dočkala nového hřiště

Reklama

Chanov - Chanovská mládež se konečně dočkala zbrusu nového víceúčelového hřiště. V pátek dopoledne nejmodernější hřiště na Mostecku předali do užívání chanovským dětem zástupci města.

I přes nevlídné počasí nezabránilo tamní mládeži ke slavnostnímu nástupu a došlo i na mini fotbalové utkání. Fotbalové hřiště totiž budou využívat především hráči FK Cahnov Avr. 

"Určitě jsme za nové hřiště moc rádi a chtěli bychom moc poděkovat městu a všem co se přičinili k výstavbě víceúčelového hřiště.  Naši hráči slaví úspěch, jak žáci tak i přípravka jsou na druhém místě. Dorost nám dělal velkou radost, ale bohužel z finančních důvodů jsme činnost dorostu museli pozastavit, ale v příští sezóně bychom v úspěchu dorostu chtěli pokračovat," vysvětlil Petr Bažo z FK Cahnov Avr.

V rámci slavnostního zprovoznění hřiště vystoupila Chválící kapela Apoštolské církve Most, ktrá s chanovskými fotbalisty spolupracuje a občerstvní pro přítomné zjistila mostecká firma Maso a uzeniny Ježek. 

Výstavba nového hřiště ale před časem rozdělila Mostečany na dva tábory. Mnozí z nich především na sociální síti negativně hodnostili postup města, které nechalo pr chanovskou mládež postavit hřiště za více než šest milionů korun. Odpůrci totiž tvrdili, že do Chanova je tak vysoká investice zcela zbytečná a peníze vyjdou naprázdno.

Naopak samotní Romové a především pak sportovci z FK Chanov Avr přístup města chválí a slibují, že si hřiště budou udržovat a navíc dokáží, že si jeho výstavbu opravdu zaslouží a to i dobrými sportovními výsledky. Navíc každý člen a hráč FK Chanov Avr může trénovat a hrát pouze pokud nemá ve škole žádnou absenci a učí se dobře. V opačném případě si takový fotbalista prý ani nekopne! 

VIDEOREPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO ZPROVOZNĚNÍ HŘIŠTĚ: 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Nejprve povedený zlodějský páreček ukradl telefon jedné ženě v restauraci v Janově. Ta si ale krádeže všimla a vyběhla za pachateli z restaurace ven. Zloději jí telefon vrátili, ale zároveň ženu fyzicky napadli. Do potyčky se vložil i další host restaurace. Před příjezdem strážníků ale oba zloději utekli, muž i žena mezi bloky R.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Dopravní policisté zasahovali ve středu ráno u nehody, která se stala v Litvínově na křižovatce ulic Valdštejnská a Ruská. Řidič osobního vozidla se při vjezdu na křižovatku střetl s motocyklem značky Kymco, který jel po hlavní komunikaci ve směru od kruhového objezdu u Máje.

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.