Pátek 26. duben 2019
Svátek má Oto

Most - Vyšetřovatel obvinil z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy 37letého muže z Mostu. Ten měl v letošním roce na různých místech ve městě Most obstarat a následně prodat nejméně v 52 případech psychotropní látku metamfetamin.

"Muž čelí obvinění i z přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, když začátkem listopadu, když byl zadržen kvůli jiné trestné činnosti, měl u sebe papírovou krabičku se sypkou látkou. Mostečan policistům uvedl, že látka je kloubní výživa pro psy," uvedla k případu mluvčí policistů na Mostecku Ludmila Světláková.

Policisté provedli u látky detekci na zjištění přítomnosti návykových látek. Detekovaná látka vykazovala přítomnost metamfetaminu. Kriminalisté látku zajistili a odeslali na odbor kriminalistické techniky k provedení odborné expertizy.

Muž je stíhán na svobodě a hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací