Pátek 19. srpen 2022
Svátek má Ludvík

Žatec - Případem nešťastné události, ke které došlo v pondělí v průmyslové zóně Triangle na Žatecku, se začali zabývat lounští policisté. Při pádu ze zhruba čtyřmetrové výšky se tam vážně zranil jeden muž.

Co přesně se mělo začátkem týdne odehrát na stavbě továrny Nexen, kde zasahoval vrtulník letecké záchranné služby, v tuto chvíli není jasné. Nové světlo by do celého případu mohlo vnést další policejní vyšetřování. "Skutek prověřujeme jako trestný čin těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme nyní sdělovat další informace," řekla naší redakci lounská policejní mluvčí Irena Pilařová.

Záchranářský vrtulník přistával v pondělí po poledni v průmyslové zóně Triangle. Při stavbě továrny Nexen došlo k vážnému úrazu muže po pádu ze čtyřmetrové výšky. Nešťastnou událost potvrdil i tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník. "Pacient s velmi vážným zrněním byl letecky transportován do ústecké Masarykovy nemocnice na traumacentrum," uvedl mluvčí krajských záchranářů.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist