21. února 2017 Svátek má Lenka

Most – Přesně půl roku provozu má za sebou regionální on-line deník www.e-mostecko.cz. Nejrychlejší zpravodajství z Mostecka a nejrozsáhlejší informační a kulturní servis na jediném místě zaznamenaly za šest měsíců od svého spuštění 429 tisíc návštěv, počet unikátní návštěvníků, tedy přístupů z jednotlivých počítačů a mobilních zařízení, dosáhl čísla 195 tisíc. "Děkujeme všem našim příznivcům a čtenářům!"

Počet přístupů na webové stránky má rostoucí tendenci, v září to bylo již téměř 90 tisíc návštěv za jediný kalendářní měsíc. Server www.e-mostecko.cz tak dorovnal a předčil jiné zpravodajské servery informující o dění v regionu, a to při nižších cenách inzerce než u konkurence.


Zajímavosti:


Nezanedbatelnou část našich čtenářů tvoří majitelé mobilních telefonů a tabletů. Nejoblíbenějším zařízením je iPhone (15 264 návštěv), celkově ale uživatele jablečných mobilů drží uživatelé telefonů s operačním systémem Android (52 019 návštěv), mezi nimiž mají čtenáři nejčastěji Samsung Galaxy SIII.
Nejčastěji se na nás dívají logicky lidé z Mostu, mezi zeměmi je Česká republika následována čtenáři z Velké Británie a USA.


Rozrůstáme se postupně do dalších míst kraje


Měsíční provoz má za sebou také náš server se stejným zaměřením www.e-teplicko.cz, těsně před spuštěním je zpravodajství z Chomutovska a Lounska i Žatecka na adresách www.e-chomutovsko.cz a www.e-lounsko.cz.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.