22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Stále bezvýsledné je pátrání po ozbrojených pachatelích, kteří opakovaně loupili v jedné a té samé herně na mostecké tržnici. Kriminalisté po lupičích stále pátrají a žádají veřejnost o pomoc.

První loupež se odehrála letos 14. května. Neznámý mladík do herny vstoupil krátce před 04. hodinou. Už ode dveří namířil pistoli na barmanku, která stála za pultem, a donutil ji, aby si lehla na zem tváří dolů. Poté odcizil peníze a vzal i krabičky cigaret. Lupič měl na sobě sepranou teplákovou mikinu červené barvy, kalhoty světlé barvy s reflexními pruhy pod kapsami a na hlavě měl kapuci. Hovořil česky. Ke zranění ženy sice nedošlo, utrpěla však šok.

Stejná pracovnice byla svědkem i loupeže, která se stala 6. srpna. Možná tentýž, možná jiný mladík do herny přišel krátce před druhou hodinou ranní. Nejprve přistoupil k automatům, pak si přišel rozměnit peníze, následně si chtěl objednat pití. Když mu obsluha nápoj připravovala, tak jí muž náhle stříkl do obličeje pepřový sprej. Následně odcizil finanční hotovost a mobilní telefon. Policie zjistila, že pachatel byl ve věku kolem 25 let, vysoký asi 170 cm, hubené postavy. Měl oválný, propadlý a zarostlý obličej.

"Působil zanedbaným dojmem. Vlasy měl krátké, tmavé barvy, na hlavě měl kšiltovku. Kriminalisté, kteří obě loupeže vyšetřují, hledají svědky, kteří by mohli policistům sdělit jakoukoliv informaci k případům či k osobám pachatelů," říká mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. Poznatky lze zavolat přímo mostecké policii nebo na linku tísňového volání 158.Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.