Zprávy z Mostu

Mostecká policie stále pátrá po ozbrojených pachatelích opakované loupeže v herně

Reklama

Most - Stále bezvýsledné je pátrání po ozbrojených pachatelích, kteří opakovaně loupili v jedné a té samé herně na mostecké tržnici. Kriminalisté po lupičích stále pátrají a žádají veřejnost o pomoc.

První loupež se odehrála letos 14. května. Neznámý mladík do herny vstoupil krátce před 04. hodinou. Už ode dveří namířil pistoli na barmanku, která stála za pultem, a donutil ji, aby si lehla na zem tváří dolů. Poté odcizil peníze a vzal i krabičky cigaret. Lupič měl na sobě sepranou teplákovou mikinu červené barvy, kalhoty světlé barvy s reflexními pruhy pod kapsami a na hlavě měl kapuci. Hovořil česky. Ke zranění ženy sice nedošlo, utrpěla však šok.

Stejná pracovnice byla svědkem i loupeže, která se stala 6. srpna. Možná tentýž, možná jiný mladík do herny přišel krátce před druhou hodinou ranní. Nejprve přistoupil k automatům, pak si přišel rozměnit peníze, následně si chtěl objednat pití. Když mu obsluha nápoj připravovala, tak jí muž náhle stříkl do obličeje pepřový sprej. Následně odcizil finanční hotovost a mobilní telefon. Policie zjistila, že pachatel byl ve věku kolem 25 let, vysoký asi 170 cm, hubené postavy. Měl oválný, propadlý a zarostlý obličej.

"Působil zanedbaným dojmem. Vlasy měl krátké, tmavé barvy, na hlavě měl kšiltovku. Kriminalisté, kteří obě loupeže vyšetřují, hledají svědky, kteří by mohli policistům sdělit jakoukoliv informaci k případům či k osobám pachatelů," říká mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. Poznatky lze zavolat přímo mostecké policii nebo na linku tísňového volání 158.Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. říjen 2016

  Litvínov - Na litvínovské strážníky se obrací také obyvatelé Litvínova, kteří si nevědí rady ve svízelných životních situacích. Během jediného víkendu strážníci nejprve pomáhali zastavit tekoucí vodu při poruše rozvodů vody v ulici Větrná a kontaktovat havarijní službu.

 • 28. říjen 2016

  Litvínov - Obsluha kamerového systému litvínovských strážníků si v odpoledních hodinách všimla zaparkovaného vozidla, ve kterém seděl řidič. O muži mají strážníci povědomost, že má zákaz řízení. Informuje o tom velitel Městské policie v Litvínově Zdeněk Urban.

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.