25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Nového předsedu má politické hnutí Severočeši.cz, stal se jím dnes šéf mosteckých strážníků Bronislav Schwarz. Nahradil tak ve funkci Františka Rybu, který před pár dny rezignoval kvůli Jiřímu Zelenkovi.

O změně ve vedení politického hnutí Severočeši.cz informovala mluvčí Klubu zastupitelů Severočeši.cz Ilona Kozlová. "Rozhodnutím předsednictva politického hnutí Severočeši.cz konaného v pátek 4. října 2013 byl novým předsedou schválen Ing. Bronislav Schwarz, který v politickém hnutí zastával pozici místopředsedy," uvádí v tiskovém prohlášení tisková mluvčí Klubu zastupitelů Severočeši.cz Ilona Kozlová. 

Petr Prokeš k tomu podotkl, že Schwarz je radní města Lomu a zastupitel Ústeckého kraje. V současnosti kandiduje jako jednička Severočechů.cz na kandidátce hnutí ANO v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny.

Na zasedání předsednictva byl Bronislav Schwarz zvolen do funkce předsedy hnutí jednohlasně. Ruku „pro" zvedli místopředsedkyně JUDr. Hana Jeníčková, místopředsedkyně Ing. Irena Čapková a členové Jiří Zelenka a Miroslav Hylák. Z pětičlenného předsednictva chyběl jen JUDr. Pavel Horák, jenž byl řádně omluven. Bronislav Schwarz se hlasování zdržel.

Hned se pustím do plnění hlavních úkolů. Jsou jimi účast v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny a příprava mimořádné valné hromady hnutí Severočeši.cz, na kterém proběhne dovolba nového člena předsednictva za odstoupivšího Františka Rybu. Ve své činnosti chci navázat na předchozí úspěchy našeho hnutí. Hovoří za ně důvěra občanů, kteří zvolili mnoho zastupitelů z řad Severočechů.cz ve městech a obcích (mezi nimi jsou i starostové), devět krajských zastupitelů a dva senátory. Budeme ještě více aktivnější a důraznější," prohlásil nový předseda hnutí Bronislav Schwarz.

KDO JE BRONISLAV SCHWARZ

- Ředitel Městské policie v Mostě

- Pod jeho vedením dosahuje tým strážníků výborných výsledků, ty byly oceněny i celostátně

- Absolvent Vysoké vojenské školy letecké v Košicích a Vojenské akademie v Brně, nositel titulu inženýr

- Na Policii ČR v Mostě prošel u kriminální a pořádkové policie několika funkcemi

J- eden ze zakládajících členů politického hnutí Severočeši.cz, dosud vykonával funkci místopředsedy

- Radní města Lomu

- Krajský zastupitel za hnutí Severočeši.cz

- Koníčky: práce, rybaření a sport

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.