24. února 2017 Svátek má Matěj

Most/Praha - Zvolte Miss policistka nebo strážnice. Soutěž Miss Policistku pořádá Společnost 4EG s.r.o., jakožto provozovatel projektů Policejní týdeník a Policejní deník druhým rokem, jedná se o soutěž ve formě internetového hlasování pro zaslané fotografie.

V loňském, tedy prvním ročníku, zaslalo fotografie několik desítek dívek a žen z celé republiky. "Letos se nám podařilo sehnat poměrně zajímavé ceny, a to ať už poukázky na značkové oblečení v celkové hodnotě 8 tisíc korun, nebo zajímavá trička, velkého plyšového medvěda převlečeného za strážníka a mnoho dalšího. Pevně věříme, že se letos přihlásí větší počet soutěžících, než loni. Jejich počet není nijak omezen," uvedl pořadatel soutěže z Policejního deníku.

A jak se přihlásit?

Svoji fotografii zašlete na email: policejnidenik@gmail.com a to nejpozději do 15.října letošního roku. Zúčastnit se mohou současné, ale i bývalé příslušnice bezpečnostních sborů České repubiky (soutěžící ze Slovenska nebudou bohužel do soutěže zařazeny): Policie ČR, Městské a Obecní policie měst a obcí České Republiky, Celní správy a Vězeňské služby ČR. Maximální doba, která uplynula od odchodu dané soutěžící od jedné z bezpečnostních složek, může být maximálně 5 let! Zúčastnit se mohou také příslušnice, které jsou v současné době na mateřské, či rodičovské dovolené.

Předmět zprávy e-mailu uveďte „MISS POLICISTKA" a do těla e-mailu prosím uveďte své celé jméno a místo své působnosti (například PMJ Praha, Městská policie Horní Dolní atd.)

Více informací a pravidla soutěže Miss Policistka 2013 naleznete na stránce Policejního deníku: http://policejnidenik.cz/miss-policistka/ Na facebookové stránce jsou už nyní první zveřejněné zaslané fotografie soutěžících policistek a strážnic. 

Zpravodajský portál e-mostecko.cz je mediálním partnerem celé soutěže.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.