Zprávy z Mostu

SOUTĚŽ: Nakreslete známou osobnost a vyhrajte s deníkem

Reklama

Most - Soutěž pro děti o nejpovedenější kreslený obrázek známé osobnosti  vyhlásila pro své čtenáře redakce Mosteckého deníku ve spolupráci s agenturou Milan HERMAN Management a mladou talentovanou českou zpěvačkou Evou Matějovskou soutěž pro děti ve věku od šesti do patnácti let.

Soutěž je spuštěna od 1. října, kdy bude redakce Mosteckého deníku až do 31. října přijímat od dětí kreslené obrázky známých osobností. Dětské výkresy můžou být doručeny poštovní zásilkou, elektronickou poštou na e-mail olga.markuzziova@denik.cz nebo na oldrich.hajek@denik.cz, případně můžou být doručeny osobně do redakce Mosteckého deníku na adrese Bělehradská 3346 Most ve dnech PO – PÁ v době od 9 do 15 hodin.

Obrázky budou postupně zveřejněny na webových stránkách www.mosteckydenik.cz a také v Mosteckém deníku a to od 1. listopadu do 15. listopadu. Od 16. listopadu do 30. listopadu pak budou moci čtenáři hlasovat, který ze zveřejněných výkresů je ten nejpovedenější.

Dítě, jehož výkres obdrží nejvíce hlasů, vyhraje povlečení renomované české firmy Matějovský, design London city, které si zahrálo svoji roli také v novém klipu zpěvačky Evy Matějovské, spolu s CD singlem nové písně této zpěvačky Oheň a růže. Dalších 24 dětí, kteří se umístí na dalších místech, obdrží CD singl s písní Oheň a růže, plakát zpěvačky Evy Matějovské nebo fotografii Evy Matějovské. Dalších 10 dětí pak obdrží fotografii Evy Matějovské.

Redakce Mosteckého deníku pak vybere jeden kreslený obrázek, který nejvíce zaujme členy redakce. Kreslíř tohoto obrázku obdrží od redakce jako zvláštní cenu 2 CD skupiny NO NAME, která koncertovala 5. září ve sportovní hale v Mostě a jejímž „předskokanem" byla právě mladá dětská zpěvačka Eva Matějovská.

Všichni výherci pak budou zveřejněny začátkem prosince v Mosteckém deníku a na webových stránkách www.mosteckydenik.cz .

Vyzýváme tedy všechny děti z Mostecka ve věku od 6 do 15 let, aby začali malovat své výkresy slavných osobností, svůj výkres aby podepsali ve tvaru jméno, příjmení, věk, ke svému výkresu aby přiložili samostatný popisek o kterou osobnost se jedná, k popisku svoji adresu a kontakt a výkres aby doručili do redakce Mosteckého deníku nejpozději do 31. října !

Redakce e-mostecko.cz je mediálním partnerem celé akce. 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.