22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Soutěž pro děti o nejpovedenější kreslený obrázek známé osobnosti  vyhlásila pro své čtenáře redakce Mosteckého deníku ve spolupráci s agenturou Milan HERMAN Management a mladou talentovanou českou zpěvačkou Evou Matějovskou soutěž pro děti ve věku od šesti do patnácti let.

Soutěž je spuštěna od 1. října, kdy bude redakce Mosteckého deníku až do 31. října přijímat od dětí kreslené obrázky známých osobností. Dětské výkresy můžou být doručeny poštovní zásilkou, elektronickou poštou na e-mail olga.markuzziova@denik.cz nebo na oldrich.hajek@denik.cz, případně můžou být doručeny osobně do redakce Mosteckého deníku na adrese Bělehradská 3346 Most ve dnech PO – PÁ v době od 9 do 15 hodin.

Obrázky budou postupně zveřejněny na webových stránkách www.mosteckydenik.cz a také v Mosteckém deníku a to od 1. listopadu do 15. listopadu. Od 16. listopadu do 30. listopadu pak budou moci čtenáři hlasovat, který ze zveřejněných výkresů je ten nejpovedenější.

Dítě, jehož výkres obdrží nejvíce hlasů, vyhraje povlečení renomované české firmy Matějovský, design London city, které si zahrálo svoji roli také v novém klipu zpěvačky Evy Matějovské, spolu s CD singlem nové písně této zpěvačky Oheň a růže. Dalších 24 dětí, kteří se umístí na dalších místech, obdrží CD singl s písní Oheň a růže, plakát zpěvačky Evy Matějovské nebo fotografii Evy Matějovské. Dalších 10 dětí pak obdrží fotografii Evy Matějovské.

Redakce Mosteckého deníku pak vybere jeden kreslený obrázek, který nejvíce zaujme členy redakce. Kreslíř tohoto obrázku obdrží od redakce jako zvláštní cenu 2 CD skupiny NO NAME, která koncertovala 5. září ve sportovní hale v Mostě a jejímž „předskokanem" byla právě mladá dětská zpěvačka Eva Matějovská.

Všichni výherci pak budou zveřejněny začátkem prosince v Mosteckém deníku a na webových stránkách www.mosteckydenik.cz .

Vyzýváme tedy všechny děti z Mostecka ve věku od 6 do 15 let, aby začali malovat své výkresy slavných osobností, svůj výkres aby podepsali ve tvaru jméno, příjmení, věk, ke svému výkresu aby přiložili samostatný popisek o kterou osobnost se jedná, k popisku svoji adresu a kontakt a výkres aby doručili do redakce Mosteckého deníku nejpozději do 31. října !

Redakce e-mostecko.cz je mediálním partnerem celé akce. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.