Zprávy z Mostu

Týraná napadaná žena bodla agresivního přítele nožem do hrudníku

Reklama

Most - Z nebezpečného vyhrožování a porušování domovní svobody obvinila mostecká policie 35letého Mostečana, který v bytě své bývalé 38leté přítelkyně vyhrožoval, že jí zabije příborovým nožem, který ženě přiložil k srdci a ke krku.

Policie muže zadržela na místě a následně ho vykázala z domácnosti na dobu deseti dnů. "V bytě policisté nebyli poprvé. Koncem srpna přijela do bytu hlídka policie dokonce třikrát. Nejprve muže policisté z bytu vyvedli, ale on se za chvíli do domácnosti poškozené znovu vrátil. Zaklepal na dveře a žena mu otevřela, protože si myslela, že je to sousedka. Muž ji za užití násilí zatlačil dovnitř a tam neoprávněně setrval, než ho policisté vyvedli. Muž byl ale vytrvalý a do bytu přišel i potřetí. Dovnitř se nedostal a odjel opětovně s hlídkou policie," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že žena utrpěla drobná zranění, lékařské ošetření nevyhledala.

Kriminalisté ale obvinili také tuto napadenou ženu, a to dokonce ze zločinu těžkého ublížení na zdraví. Začátkem srpna měla totiž 38letá žena po předchozí slovní rozepři se svým 35letým přítelem, muže bodnout kuchyňským nožem do levé části hrudníku.

"Žena okamžitě přivolala záchrannou službu. Muž se zraněním skončil v nemocnici a podstoupil operaci s následnou hospitalizací. Policie, která případ šetřila na místě, provedla u ženy dechovou zkoušku na alkohol, která byla pozitivní. Podezřelou policisté zadrželi a po výslechu ji propustili," dodala mostecká policejní mluvčí. Obviněná žena je stíhána na svobodě.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Sport

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.