19. února 2017 Svátek má Patrik

Mostecko - Do "Kouzelné školky na Michala" zdarma se zpravodajským portálem e-mostecko.cz se podívají šťastní výherci naší soutěže, kteří správně odpověděli na čtyři soutěžní otázky týkající se televizního pořadu Kouzelná školka.

Dětský bavič a moderátor televizní Kouzelné školky Michal Nesvadba po delší době zavítá na Mostecko. "Michal se totiž čas od času objevuje jako host na zajímavých akcích pro celé rodiny na Mostecku," říká organizátorka představení Helena Byrtusová z pořádající agentury Pragokoncert Bohemia a.s.

Nyní však je šance navštívit klasické autorské divadelní představení pro rodiče s malými dětmi a to v Kině KOSMOS v Mostě tuto sobotu v 10.30 hodin. Pro děti v Litvínově pak v Docela velkém divadle od 14.00hodin.

Na emailovou adresu redakce e-mostecko.cz dorazily desítky odpovědí. Z těch správných jsme posléze "vylosovali" pět z Vás, kteří se podívají na sobotní představení.

Jsou to:

Lenka Novotná

Martina Vondrovská

Petra Kučerová

Zdeňka Kopecká

Vratislav Skružný

Výhercům blahopřejeme a slibujeme, že další soutěže nejen o lístky, ale i hodnotné ceny na naše čtenáře čekají i v budoucnu. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.