24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Na třídenní pracovní návštěvu Ústeckého kraje přijede ve středu 23. října prezident České republiky Miloš Zeman. Za doprovodu hejtmana Bubeníčka se setká se starosty, podnikateli, zástupci a zaměstnanci významných společností působících na území Ústeckého kraje a chybět nebude ani řada setkání s občany měst Ústeckého kraje. V Mostě bude ve čtvrtek 24. října.

„Prezidenta Zemana jsem zval do kraje ihned po jeho zvolení do funkce a vážím si toho, že se nám podařilo návštěvu uskutečnit už v rámci jeho prvního a vlastně i mého funkčního roku. Připravili jsme pro něj zajímavý a nabitý program, v rámci kterého navštívíme deset míst v regionu a dotkneme se nejožehavějších témat, jako jsou vzdělávání, zaměstnanost, těžba uhlí, ale i zdravotnictví či opakované povodně," přiblížil program návštěvy hejtman Oldřich Bubeníček.

Ve středu 23. října v dopoledních hodinách zahájí prezident Zeman svou návštěvu Ústeckého kraje na krajském úřadě, kde se setká se zastupiteli, vedoucími pracovníky úřadu a řediteli příspěvkových organizací kraje. V následujících třech dnech navštíví všech sedm okresů Ústeckého kraje a absolvuje sedm setkání s občany. Podle informací zpravodajského serveru e-mostecko.cz bude Zeman v Mostě 24. října v odpoledních hodinách. S veřejností se pravděpodobně setká na 1. náměstí. Na Mostecku jste se s Milošem Zemanem mohli setkat například před devíti lety, kdy navštívil sjezd ČSSD v místním kulturním domě Repre, odkud je také naše fotografie.

Detailní program prezidentské návštěvy bude zveřejněn po doladění s Kanceláří prezidenta republiky koncem týdne.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.