23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Největší obchodní centrum v Mostě, Central Most, má od soboty nové tváře pro letošní rok. Stali se jimi Petra Knauerová a Jan Belák. Vyhlášení proběhlo v rámci Jarní módní show v prostorách obchodního centra v sobotu.

"Před rokem se naše obchodní centrum poprvé zapojilo do jedné z největších modelingových akcí na Mostecku. Po úspěšném prvním ročníku Hledáme Tvář Central Most 2012 jsme se rozhodli i v letošním roce uspořádat tuto atraktivní soutěž. Koncem roku 2012 byl uspořádán konkurz, z kterého vzešlo 16 finalistů soutěže Hledáme Tvář Central Most 2013," říká Pavla Lukavská, marketingová manažerka Centralu Mostu

Od 4. do 22. března měli zákazníci obchodního domu možnost hlasovat na recepci centra pro finalisty soutěže. Soutěžilo se v kategorii chlapec a dívka. Hlasováním zákazníci rozhodli, že novou Tváří Central Most 2013 se stali Petra Knauerová a Jan Belák.

"Novinkou letošního roku, byla možnost hlasovat na facebooku centra, kde zákazníci vybrali jako Tvář Facebooku Anitu Sirovou.  Další novinkou letošního ročníku bylo rovněž překvapení v programu Jarní módní show, kde porota složená ze zástupců managementu centra, sponzorů a významných osobností vybrala Tvář poroty 2013, kterou se stala Tereza Nguyenová," dodala Pavla Lukavská.

Autor: e-mostecko.cz

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.