Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Ivona
Čtvrtek 23. březen 2017

Most - Největší obchodní centrum v Mostě, Central Most, má od soboty nové tváře pro letošní rok. Stali se jimi Petra Knauerová a Jan Belák. Vyhlášení proběhlo v rámci Jarní módní show v prostorách obchodního centra v sobotu.

"Před rokem se naše obchodní centrum poprvé zapojilo do jedné z největších modelingových akcí na Mostecku. Po úspěšném prvním ročníku Hledáme Tvář Central Most 2012 jsme se rozhodli i v letošním roce uspořádat tuto atraktivní soutěž. Koncem roku 2012 byl uspořádán konkurz, z kterého vzešlo 16 finalistů soutěže Hledáme Tvář Central Most 2013," říká Pavla Lukavská, marketingová manažerka Centralu Mostu

Od 4. do 22. března měli zákazníci obchodního domu možnost hlasovat na recepci centra pro finalisty soutěže. Soutěžilo se v kategorii chlapec a dívka. Hlasováním zákazníci rozhodli, že novou Tváří Central Most 2013 se stali Petra Knauerová a Jan Belák.

"Novinkou letošního roku, byla možnost hlasovat na facebooku centra, kde zákazníci vybrali jako Tvář Facebooku Anitu Sirovou.  Další novinkou letošního ročníku bylo rovněž překvapení v programu Jarní módní show, kde porota složená ze zástupců managementu centra, sponzorů a významných osobností vybrala Tvář poroty 2013, kterou se stala Tereza Nguyenová," dodala Pavla Lukavská.

Autor: e-mostecko.cz

Napsal
Oldřich Hájek
Author: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Most - Největší obchodní centrum v Mostě, Central Most, má od soboty nové tváře pro letošní rok. Stali se jimi Petra Knauerová a Jan Belák. Vyhlášení proběhlo v rámci Jarní módní show v prostorách obchodního centra v sobotu. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Před rokem se naše obchodní centrum poprvé zapojilo do jedné z největších modelingových akcí na Mostecku. Po úspěšném prvním ročníku Hledáme Tvář Central Most 2012 jsme se rozhodli i v letošním roce uspořádat tuto atraktivní soutěž. Koncem roku 2012 byl uspořádán konkurz, z kterého vzešlo 16 finalistů soutěže Hledáme Tvář Central Most 2013, říká Pavla Lukavská, marketingová manažerka Centralu Mostu Od 4. do 22. března měli zákazníci obchodního domu možnost hlasovat na recepci centra pro finalisty soutěže. Soutěžilo se v kategorii chlapec a dívka. Hlasováním zákazníci rozhodli, že novou Tváří Central Most 2013 se stali Petra Knauerová a Jan Belák. Novinkou letošního roku, byla možnost hlasovat na facebooku centra, kde zákazníci vybrali jako Tvář Facebooku Anitu Sirovou.  Další novinkou letošního ročníku bylo rovněž překvapení v programu Jarní módní show, kde porota složená ze zástupců managementu centra, sponzorů a významných osobností vybrala Tvář poroty 2013, kterou se stala Tereza Nguyenová, dodala Pavla Lukavská. Autor: e-mostecko.cz var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak7992ec5fb5f589276ecc3799ee9facc8).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy7992ec5fb5f589276ecc3799ee9facc8 = oldrich.hajek + @; addy7992ec5fb5f589276ecc3799ee9facc8 = addy7992ec5fb5f589276ecc3799ee9facc8 + e-mostecko + . + cz; var addy_text7992ec5fb5f589276ecc3799ee9facc8 = oldrich.hajek + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak7992ec5fb5f589276ecc3799ee9facc8).innerHTML += +addy_text7992ec5fb5f589276ecc3799ee9facc8+; Více od autoraPřekotný porod v obchodním centru zvládly nejlépe MostečankyAsistent/ka prodejeOBRAZEM: Česko v přátelském utkání porazilo Litvu 3:0!Zvířata jim nejsou lhostejná: Děti uspořádaly sbírku pro psí útulekUž to začalo! Dělníci demolují šest bývalých ubytoven U Bílého sloupu GSpeech

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×