Čtvrtek 18. červenec 2019
Svátek má Drahomíra

Mostecko – Z Krušných hor se postupně na téměř celé Mostecko v pátek po poledni znovu rozšířilo sněžení. Tentokrát není doprovázené silným větrem. Přesto čekejte na silnicích komplikace. Mohou být kluzké a pokryté rozbředlým sněhem, někde souvislou uježděnou vrstvou sněhu.

Okolo poledního jsme v rozmezí přibližně jedné hodiny vyfotili centrum Mostu, Litvínova, Lomu a Meziboří, tedy čtyř největších měst na Mostecku. Sníh byl v tu dobu všude a další padal. Nejvyšší pokrývka je v Meziboří, v jeho vyšších polohách může dosahovat 30 až 40 centimetrů.

Silnice na Mostecku jsou v tuto chvíli podle dopravního servisu Policie ČR sjízdné se zvýšenou opatrností, na horách se mohou tvořit sněhové jazyky. Dohlednost je ovlivněna srážkami. Při řízení auta je nutná zvýšená opatrnost. Při cestování sledujte dopravní zpravodajství. Na horách dodržujte pokyny Horské služby. Meteorologové vydali pro oblast Litvínovska výstrahu před následky sněžení. Platí do sobotní půlnoci.

Litvínov

1101litvinov

Most

1101most

Lom

1101lom

Meziboří

1101mezibori

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací