Neděle 24. září 2017
Svátek má Jaromír
Archivováno

Most - Smrtí vyhrožoval devatenáctiletý Ústečan jednapadesátiletému muži z Mostecka, který prý nepřál lásce. Okresní soudce poslal mladého muže do vazební věznice.

V podvečerních hodinách v jedné obci na Mostecku na místě veřejnosti přístupném měl mladík vyhrožovat smrtí 51letému muži. "Poškozeného zná a motiv vyhrůžek byl ten, že poškozený vyjádřil nevoli s tím, že jeho mladistvá dcera má vztah s mladíkem, se kterým chtěla odejít. Mladík ve výhrůžkách proti muži pokračoval i po příjezdu policejní hlídky a mužům v uniformě uvedl, že až odjedou, vezme na muže nůž a toho zabije," popsala sutek mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Hlídka proto výtečníčka zadržela a umístila ho do policejní cely. Provedená dechová zkouška na alkohol byla u něj negativní. Policejní komisař mladého muže obvinil z přečinu nebezpečného vyhrožování a vyšetřovatel z důvodu, že by obviněný mohl své výhružky naplnit a v trestné činnosti bude pokračovat, podal státnímu zástupci podnět k návrhu na uvalení vazby.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

  • Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    22. 09. 2017 15:52

    Střekov – Na své si přijdou o nadcházejícím víkendu milovníci historie vlakové dopravy. Zubrnická museální železnice každoročně s příchodem podzimu o prvním víkendu zavádí parní vlak místo červeného motoráku....

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací