Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Most - Nové učebny vzniknou v mostecké základní škole v ulici J. Arbesa (7. ZŠ). Vyrostou jako nástavba na objektu školy. Součástí stavebních prací bude také vybudování výtahu a únikového schodiště.

V nástavbě bude učebna informatiky, přírodovědná učebna a učebna cizích jazyků a jejich kabinety, instalovány budou nezbytné IT technologie a vybudována bude i serverovna. Předpokládaná cena zakázky činí více než 23 milionů Kč bez DPH, z toho zhruba 16,6 milionu Kč stavební část, zbytek potom vybavení. Informovalo o tom v pátek město Most po schůzi radních.

Další vyhlášenou veřejnou zakázkou bude zakázka na vybudování odborných učeben v základní škole v ulici V. Talicha (4. ZŠ). Vzniknou odborné učebny pro výuku cizích jazyků a přírodních věd a škola bude upravena tak, aby vyhovovala i lidem se sníženou schopností pohybu.

Rozšířeno bude i stávající arboretum. Rekonstruované učebny budou vybaveny nábytkem, stínící technikou a přístroji. Předpokládaná hodnota této zakázky je vyčíslena na více než sedm milionů Kč bez DPH, zhruba pět milionů z toho činí vybavení učeben.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací