Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Mostecko - Téměř padesát řidičů zkontrolovali dopravní policisté na Mostecku v rámci sobotní noční krajské bezpečnostní akce. Kontrola odhalila patnáct prohřešků.

V sobotu večer proběhla v mosteckém okresu krajská dopravně bezpečnostní akce. Policisté dopravního inspektorátu na desítkách stanovištích, která během noci často měnili, zastavili celkem 46 motorových vozidel.

"Hlídky v obcích na Mostecku i Litvínovsku i na komunikacích I. třídy od 20. hodin do rána kontrolovaly dodržování stanovené rychlosti, potřebné doklady k řízení i to, zda řidiči neřídí pod vlivem návykových látek. V průběhu akce policisté zjistili 15 dopravních přestupků, za které uložili blokové pokuty ve výši 6 400 korun. Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

"Čtyři řidiči jeli rychleji, než směli, u třech aut byl zjištěn nevyhovující technický stav. V dopravních akcích bude mostecká policie pokračovat ještě i tento měsíc," konstatovala Světláková.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací