26. února 2017 Svátek má Dorota

Most - Třicetiletý opilec, který pěstmi a kopanci brutálně zaútočil na jednadvacetiletou ženu u městského stadionu v Mostě, policistům nedokázal vysvětlit, proč surově zaútočil. Zatímco žena skončila v nemocnici agresivní opilec je paradoxně stíhán na svobodě! Až se zase opije zaútočí na nějakou ženu znovu?

Mostecká policie v těchto dnech obvinila 30letého muže z Mostu hned ze dvou přečinů, a to: ublížení na zdraví a výtržnictví. Obviněný Mostečan měl v podvečerních hodinách v ulici U stadionu v prostoru městského parku přistoupit k 21leté ženě, kterou nejprve nevybíravě urážel hrubými a vulgárními výroky.

"Následně k ženě přistoupil a opakovaně jí uštědřil několik ran pěstí do obličeje. Následkem útoku žena upadla na zem, kde se dočkala kopanců do nohy. Když se pokoušela ze země zvednout, muž ji znovu začal napadat pěstí do zad, poté ji udeřil do obličeje a několikrát ji profackoval. Následně z místa odešel. Na místo byla přivolaná policie. Ta ženě, které se udělalo nevolně, přivolala rychlou záchrannou službu. Podezřelého muže hlídka zastihla u sportovní haly a zadržela ho. Provedená dechová zkouška byla u muže pozitivní. Muž měl v dechu přes dvě promile alkoholu," popsala brutální neuvěřitelný skutek mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Napadená žena utrpěla otřes mozku, poranění hlavy a dalších částí těla. Její zranění si vyžádalo hospitalizaci v nemocnici. Obviněný muž je stíhán na svobodě. Za toto jednání mu v případě uznání viny hrozí až tříletý trest odnětí svobody. Proč muž ženu napadl, policistům neuvedl.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.