Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Leona
Středa 22. březen 2017

Chanov - S protestními transparenty a obrovskou nevolí chtějí vyjít do ulic obyvatelé chanovského sídliště a především členové tamního Fotbalového klubu FK Chanov AVR. Bouří se i rodiče malých fotbalistů.

Důvodem je, že místní Romové "přišli" o správcovství tamního nově vybudovaného víceúčelového hřiště za několik milionů korun. "Vzali jste nám kulturu a hřiště, co nám vezmete příště?" ptají se rozhořčení funkcionáři FK Chanov AVR.

A jdou ještě mnohem dál. "Pokud o hřiště opravdu přijdeme, fotbal v Chanově končí! Člověk, který do této doby spravoval hřiště ve spolupráci s naším FK měl obrovské zkušenosti ve evdení sportovních areálů po celém Mostě, přesto novou správu hřišť dalo město organizaci a člověku, který nemá žádnou zkušenost. Jeho cíl je jen jednoduchý výdělek finančních prostředků na hřišti, které si vybojovali fotbalisté našeho klubu," říká Peter Bažo.

Tamní Romové tak budou prý bojovat za zachování správcovství.  

 

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Chanov - S protestními transparenty a obrovskou nevolí chtějí vyjít do ulic obyvatelé chanovského sídliště a především členové tamního Fotbalového klubu FK Chanov AVR. Bouří se i rodiče malých fotbalistů. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Důvodem je, že místní Romové přišli o správcovství tamního nově vybudovaného víceúčelového hřiště za několik milionů korun. Vzali jste nám kulturu a hřiště, co nám vezmete příště? ptají se rozhořčení funkcionáři FK Chanov AVR. A jdou ještě mnohem dál. Pokud o hřiště opravdu přijdeme, fotbal v Chanově končí! Člověk, který do této doby spravoval hřiště ve spolupráci s naším FK měl obrovské zkušenosti ve evdení sportovních areálů po celém Mostě, přesto novou správu hřišť dalo město organizaci a člověku, který nemá žádnou zkušenost. Jeho cíl je jen jednoduchý výdělek finančních prostředků na hřišti, které si vybojovali fotbalisté našeho klubu, říká Peter Bažo. Tamní Romové tak budou prý bojovat za zachování správcovství.     var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak4e3a7e269a37b4cd236effb05d636c37).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy4e3a7e269a37b4cd236effb05d636c37 = honza.vrany + @; addy4e3a7e269a37b4cd236effb05d636c37 = addy4e3a7e269a37b4cd236effb05d636c37 + seznam + . + cz; var addy_text4e3a7e269a37b4cd236effb05d636c37 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloak4e3a7e269a37b4cd236effb05d636c37).innerHTML += +addy_text4e3a7e269a37b4cd236effb05d636c37+; Více od autoraDOBRÁ PRÁCE: Hasiči Pasec zachránili ze stromu promrzlou kočkuDobrovolní hasiči z Braňan mají svůj slavnostní praporAKTUALIZUJEME: Kriminalistům se ozvaly již na dvě desítky lidí, ohledně informací k pohřešované školačce. Ta je stále nezvěstnáZlodějka ukryla kradené drogistické zboží do kočárku s miminkemVandal poničil několik zaparkovaných aut a vyzval strážníka na pěstní souboj GSpeech

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×