Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Pondělí 24. duben 2017
Svátek má Jiří
Archivováno

Chanov - S protestními transparenty a obrovskou nevolí chtějí vyjít do ulic obyvatelé chanovského sídliště a především členové tamního Fotbalového klubu FK Chanov AVR. Bouří se i rodiče malých fotbalistů.

Důvodem je, že místní Romové "přišli" o správcovství tamního nově vybudovaného víceúčelového hřiště za několik milionů korun. "Vzali jste nám kulturu a hřiště, co nám vezmete příště?" ptají se rozhořčení funkcionáři FK Chanov AVR.

A jdou ještě mnohem dál. "Pokud o hřiště opravdu přijdeme, fotbal v Chanově končí! Člověk, který do této doby spravoval hřiště ve spolupráci s naším FK měl obrovské zkušenosti ve evdení sportovních areálů po celém Mostě, přesto novou správu hřišť dalo město organizaci a člověku, který nemá žádnou zkušenost. Jeho cíl je jen jednoduchý výdělek finančních prostředků na hřišti, které si vybojovali fotbalisté našeho klubu," říká Peter Bažo.

Tamní Romové tak budou prý bojovat za zachování správcovství.  

 

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Chanov - S protestními transparenty a obrovskou nevolí chtějí vyjít do ulic obyvatelé chanovského sídliště a především členové tamního Fotbalového klubu FK Chanov AVR. Bouří se i rodiče malých fotbalistů. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Důvodem je, že místní Romové přišli o správcovství tamního nově vybudovaného víceúčelového hřiště za několik milionů korun. Vzali jste nám kulturu a hřiště, co nám vezmete příště? ptají se rozhořčení funkcionáři FK Chanov AVR. A jdou ještě mnohem dál. Pokud o hřiště opravdu přijdeme, fotbal v Chanově končí! Člověk, který do této doby spravoval hřiště ve spolupráci s naším FK měl obrovské zkušenosti ve evdení sportovních areálů po celém Mostě, přesto novou správu hřišť dalo město organizaci a člověku, který nemá žádnou zkušenost. Jeho cíl je jen jednoduchý výdělek finančních prostředků na hřišti, které si vybojovali fotbalisté našeho klubu, říká Peter Bažo. Tamní Romové tak budou prý bojovat za zachování správcovství.     var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak2d613dbada7e498b4812ed7b0b6b8d00).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy2d613dbada7e498b4812ed7b0b6b8d00 = honza.vrany + @; addy2d613dbada7e498b4812ed7b0b6b8d00 = addy2d613dbada7e498b4812ed7b0b6b8d00 + seznam + . + cz; var addy_text2d613dbada7e498b4812ed7b0b6b8d00 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloak2d613dbada7e498b4812ed7b0b6b8d00).innerHTML += +addy_text2d613dbada7e498b4812ed7b0b6b8d00+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×