Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Chomutov - Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění případu krádeže. Ta se stala v prosinci loňského roku, neznámý zloděj obral v obchodě o peníze 62letou ženu.

Ke krádeži došlo 14. prosince v chomutovském obchodě. Zloděj tady kolem 14. hodiny využil nepozornosti ženy a během nakupování jí z kabelky, kterou měla zavěšenou na ruce, odcizil peněženku s finanční hotovostí a platební kartou. Poté se pokusil z odcizené karty vybrat peníze. V případě dopadení hrozí pachateli za trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměňování platebního prostředku až dvě léta odnětí svobody.

Policisté se nyní obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc. Pátrají po muži na fotografii, který by mohl mít důležité informace vedoucí k objasnění trestného činu.

1402hledanymuz

Popis muže: věk 25 - 35 let, štíhlé postavy, světlé pleti, tvář bez vousů, na hlavě tmavá čepice se znakem, oblečen byl do černé zimní bundy, tmavých kalhot a tmavých bot.

V průběhu prověřování policisté zjistili, že by k protiprávnímu jednání mohla mít informace také žena, která se poblíž místa činu pohybovala v blízkosti uvedeného muže.

Popis ženy: věk 25 - 35 let, štíhlé postavy, tmavé vlasy, světlé pleti, na hlavě šedá čepice s bambulí, oblečena do černého kabátu, modrých kalhot a černých bot.

S informacemi o neznámém muži a ženě se můžete obrátit na obvodní oddělení v Chomutově na telefon 974447600. Popřípadě zavolat na linku 158.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací