22. února 2017 Svátek má Petr

Most/Děčín - Falešnou sbírku na útulek ukončili v pondělí odpoledne strážníci MP Děčín. Žena z Mostecka, která na útulek vybírala peníze v ulicích Děčína, neměla oprávnění žádnou takovou sbírku pořádat a ani útulek takové akce neorganizuje! 

Na podezřelou ženu upozorňovali delší dobu obyvatelé Děčína.  "Zaznamenali jsme oznámení, že starší žena vybírá v ulicích peníze na děčínský útulek. Ten ale žádnou veřejnou sbírku nepořádal a podle všeho se tak  jednalo o podvod. Popis ženy jsme předali všem hlídkám v terénu," uvedl ředitel děčínské městské policie Marcel Horák.

V pondělí odpoledne se na tísňovou linku 156 obrátila žena z Podmokel s obdobným oznámením. Podezřelou hlídka zadržela v Divišově ulici. „Jednalo se o devětapadesátiletou ženu z Mostecka. Strážníkům uvedla, že peníze vybírá na útulek v Lounech a ukázala strážníkům smlouvu, která ovšem nepůsobila příliš věrohodně. Po dohodě s Policií ČR strážníci ženu převezli na místní obvodní oddělení, které řešení záležitosti převzalo," dodal šéf děčínských strážníků Horák.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.