21. února 2017 Svátek má Lenka

Most - Hned šest celostátně hledaných osob odhalily hlídky mosteckých strážníků při běžné kontrolní činnosti v ulicích města. Šlo o pět muži a jednu ženu, po kterých bylo z různých důvodů vyhlášeno pátrání.

O úspěchu odhalení hledaných informovala mluvčí nosteckých strážníků Ilona Kozlová s tím, že v ulici ČSA městští strážníci zadrželi 32letého celostátně hledaného muže se soudním příkazem k zatčení. Dalšího hledaného pak hlídka díky místní znalosti zadržela v ulici Seiferta, šlo o 30letého celostátně hledaného muže se soudním příkazem k zatčení.

"V pozdních nočních hodinách byla na žádost obyvatele domu v ulici B. Martinů kontrolována neznámá žena, která se zde před někým ukrývala. Bližší kontrolou se ukázalo, že je v místním pátrání z důvodu předání obsílky o zákazu řízení," řekla na adresu hledané mluvčí Kozlová.  V ulici Kostelní byl hlídkou městské policie zadržen další celostátně hledaný muž. 

Osmatřicetiletého muže vedeného v registru celostátně hledaných osob zadrželi strážníci u bloku 90 a další sedmadvacetiletý celostátně hledaný muž byl hlídkou městské policie zadržen u bloku 602.

Všechny hledané po bezpečnostních kontrolách předali strážníci na příslušná oddělení státní policie..

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.