23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Milovníci dobrého a kvalitního vína z Portugalska mají o další důvod více k radosti. Začátkem nového roku bude v provozu nová krásná vinotéka v Topolové ulici v Mostě.

Zatím si zákazníci mohou nakoupit víno z dovozu na prodejně StarColor, rovněž v Topolové ulici. "Dovážíme kvalitní portugalská vína ze sklepů Quinta da Plansel, Herdade da Malhadinha Nova, Herdade dos Grous a Quinta do Portal. V nabídce máme vína bílá, červená, růžová, šumivá, portská a vína Moscatel," říká Martina Poncarová z obchodního oddělení společnosti.

Podrobné informace o sklepích zájemci o víně naleznou na webu www.bestwine4u.cz. "Osobně jsme všechna vína ochutnali - všechny jmenované sklepy a vinařství jsme projeli a máme s nimi jen ty nejlepší a doslova vynikající zkušenosti," uvedla Martina Poncarová.

Ke každé zakoupené lahvince vína nyní zákazníci obrdží i drobný dárek. "Prodáváme vína také do firem i restaurací nejen na Mostecku, ale i okolí. Nejvíce zákazníků je momentálně z řad firem, děláme jim na zakázku i dárková balení, která jsou opatřená logem společnosti," dodává Martina to je Váš přímý dovozce a distributor portugalských vín.

Ze zprovoznění vinotéky připravujeme rozsáhlou reportáž.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.