25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Pořádně živo bylo v mostecké restauraci v ulici Budovatelů, kde trojice agresivních romských hostů: dva muži a jedna žena v opilosti napadala další hosty, obsluhu restaurace i přivolané strážníky.

Obsluha restaurace proto přivolala pomoc. Přijíždějící hlídku městské policie zastavily dvě mladé ženy, které volaly o pomoc, že mají strach z agresivních hostů a běžely se ukrýt do recepce.

"Příjezd strážníků byl pro obsluhu záchranou a zároveň označila tři agresivní hosty. Při vyzvání, aby zanechaly protiprávního jednání, začali do strážníka strkat a snažily se ho napadnout. V momentě, když druhý příslušník použil slzotvorný prostředek, dva z nich se proti němu odvrátili a zaútočili," popsala incident mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová. 

Prvního pachatele posléze strážníci povalili na zem a spoutali. "Zbylé dva hosty pomohla spoutat přivolaná posila strážníků. Situace byla velmi nepřehledná vyžadující okamžité řešení, aby nebyla ohrožena bezpečnost ostatních hostů," konstatovala mluvčí MP Most. 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.