Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Most - Další úspěšný týden mají za sebou hlídky městských strážníků, kterým se podařilo dopadnou hned čtyři celostátně hledané muže. Všichni čtyři pak skončili v rukou státní policie.

Projíždějící hlídka městské policie u bloku 93 spatřila muže, o kterém věděla, že je na seznamu celostátně hledaných osob se soudním příkazem k zatčení. "Při bezpečnostní prohlídce mu byl zajištěn kapesní nůž a nářadí. Osmatřicetiletý muž byl se všemi poznatky předveden na příslušném oddělení PČR," podotkla mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová.

Dalšího celostátně hledaného čtyřiadvacetiletého muže strážníci zadrželi dokonce přímo u služebny městské policie.  Po nezbytných úkonech si muže převzala přivolaná hlídka státní policie.

U bloku 89 v Mostě byl strážníky spatřen a následně zadržen také 22letý celostátně hledaný mladík se soudním příkazem k zatčení.

Při místním šetření v ulici Hutnická byl hlídkou městské policie zjištěn rovněž 27letý celostátně hledaný muž. Po nezbytných úkonech byl i on předveden na příslušné oddělení státní policie.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací